Музей західного та східного мистецтва відкрив оновлений лекційний простір і презентував каталог гучного виставкового проекту «Золота доба. Мистецтво Голландії17 століття. Подробиці- в нашому сюжеті.

Протягом трьох місяців в музеї західного та східного мистецтва проходила масштабна виставка із фондів «Золота доба. Мистецтво Голландії17 століття». На виставці було представлено більш ніж 60 творів живопису, графіки, а також дельфтський фаянс. Виставці передувала велика реставраційна та дослідницька робота.

Катерина Міхєйцева, заст.директора музею

Підсумком проекту став каталог, який був презентований в оновленому лекційному просторі музею. Видання побачило світ за підтримки громадської платформи «Одесити разом». Організація зібрала кошти на видавництво каталогу. Як відзначив, керівник платформи Денис Немілер, в Одесі є багато небайдужих до мистецтва та історії громадян.

Денис Немілер, керівник платформи «Одесити разом»

Лекторій музею існує майже 30 років. Тут проходять різні освітні програми по історії мистецтв. Оновлений лекційний простір має сучасне технічне оснащення. Змінена акустика, освітлення. В лекторії представлені експонати, до яких можна доторкатися руками і навіть на них можна писати. Також тут розміщена бібліотека. Музей вже запланував на майбутній рок велику кількість просвітницьких проектів як для дітей, так і для дорослих

 

Комментарии закрыты