В музеї західного та східного мистецтва відкрилась виставка декоративно-прикладного мистецтва секції «Золотий платан». В експозиції представлені роботи в області художньої кераміки, художнього скла, текстилю, вироби з металу дивовижних форм, художній розпис та обробка дерева. Виставка має назву «Калейдоскоп» і буде відкрита до 28 лютого.  Наша знімальна група вже мала можливість зануритись у світ творчої фантазії..

13-я обласна художня виставка секції декоративно-прикладного мистецтва «Зотоий платан» , яка відкрилась в залах одеського музею західного та східного мистецтва, має назву «Калейдоскоп» не раптово. Калейдоскоп — оптичний прилад, що дає можливість людському оку фіксувати гру світла та кольору та занурювати в світ ілюзій і фантазій.

  Борис Белов, художник

 Здесь представлено худ стекло…. Ми с супрогой представляем єто направление, за моей спиной гобелені сложнейшие

Виставка представляє роботи більш ніж 40 майстрів декоративно- прикладного мистецтва за останні 10 років, а також зовсім нові вироби в області художньої кераміки, художнього скла, текстилю, дерева , металу дивовижних форм, художній розпис, гобелени, батік. Здебільшого майстри працюють в різних напрямках одночасно. Так, Данило Рудий, представник відомої одеської художньої династії, демонструє гобелени, текстильну аплікацію та скульптуру.

 Данило Рудий, художник

 скульптура для меня новое. Навеяло.погода, поездки, тема фауна. Скультура деревянная, друга из карандаша на зеркале все трудоемкое. Гобелен требует индивидуального похода, а скульптура експресивная ємоции. Что ли

 В експозиції багато робіт творчої молоді. Олександр за освітою архітектор знайшов себе в ювелірній справі і вперше представив свої вироби на морську тематику.

 Олександр Ступкін, ювелір

Использовал камни натуральніе, брили анти ізумруди. Золото, се ребро и покритие, радирование

1все, что представлено Делано за 2 мес круглосуточной работи.

Надихнутися романтичним відчуттям польоту художньої думки та дізнатися таємницю відтворення дивовижних речей можна на виставці секції Золотий платан, яка відкрита в музеї  західного та східного мистецтва до 28 лютого.

 

 

Комментарии закрыты