Музей західного та східного мистецтва в двох залах представляє виставку живопису одеського художника Андрія Летньова. Це 45 яскравих, імпульсивних картин великого формату з трьох серій: « Вірші про чудову даму», «З життя квітів» та «Шанхайський злодій». Насолоджувалась феєрієй кольору та образів наша знімальна група.

Двері музею західного та східного мистецтва відчиняють можливість з сірого похмурого міста зазирнути в світ барв та яскравих образів одеського художника Андрія Летньова.  Виставку своїх живописних робіт майстер назвав «Дивертисмент», що  з французької — «звеселяння, розвага». Саме цього домагається художник від відвідувачів – відчути радість життя.

 Андрій Летньов, художник

Над експозицією художник трудився декілька років. Тому на виставці представлені три серії колекцій: одна майже завершена «Вірші про чудову даму», друга нова, всього 4 роботи- «Шанхайський злодій» і третя, над якою автор працює постійно ««З життя квітів». До речі, Андрій зображує квіти, які найбільш йому подобаються, які стоять на його підвіконні.

Андрій Летньов, художник

Кімнатні рослини прикрашають також і інші роботи автора. Насичене зелене м’ясисте листя, диковинні сплетіння стебель  та дерев,  різнобарвні квіти приховують жіночі історії. А ось нова серія ««Шанхайський злодій»» народилась після відвідування автором антиквара.( 1018)

 Андрій Летньов, художник

Свій стиль в мистецтві автор визначає як романтичний модернізм. Йому подобається своїми роботами розповідати людям історії.

Стати спостерігачем зображеної на полотні історії від Андрія Летньова можна до 15 грудня в музеї західного та східного мистецтва.

Комментарии закрыты