У виставковій залі Одеського обласного центру української культури відкрилась виставка «Акварелі» члена Національної спілки художників України  Юрія ЯЩЕНКА, яка присвячена 70-річчю від дня народження митця.  Юрій Іванович – випусник  Львівського Поліграфічного Інституту. Зараз живе і працює в Кривому Розі.

Одеський обласний центр української культури представив виставку криворізьського художника Юрія Ященка. Випускник львівського поліграфічного інституту в своїй творчості обрав акварель. І займається нею вже близько 30 років.

 Юрій ЯЩЕНКО, художник (Кривий Ріг)

0.25- 0.39 Кожен художник вибирає техніку по темпераменту, по тому. Що йому подобається, відчуває цю техніку

У виставковій залі центру розміщені роботи різних років. Акварель митця це частіше натюрморти та пейзажи.

 Юрій ЯЩЕНКО, художник (Кривий Ріг)

 акварель с моім характером схожа. Непостійни, переменчивий. По работах видно, шо вона нестатична. В любий моментщось новее появиться. Постійно змінюється. В процесі роботи я відвлікаюся від у сього, що заважає жити.

Ця виставка присвячена 70-річчю художника. До речі зараз в Києві представлена його ювілейна виставка. А в одеському музеї західного та східного мистецтва акварель Юрія Ященка Бере участь у другій всеукраїнській та міжнародній виставці Море акварелі.

 Анатолій Кравченко, заслужений художник України

  колись був такий наш земляк художник Крамський до революції. Він казав. Не потрібно придумувати свій почерк, ви малюйте. Він сам зявиться.через велику працю. Творчі муки.. це визначається на найвиших рівнях. Акварельних фестивалях. Сьогодні він представлений чудовою акварелю в Море акварелі.

Душевні поетичні акварелі Юрія Ященка можна побачити у виставковій залі Одеського обласного центру української культури до 22 листопада.

Комментарии закрыты