Сьогодні, конференція «Лімуд» —  відомий міжнародний культурно-освітній проект, який став вже традиційним і в Україні.

Йосип Аксельруд, голова проекту «Лімуд Україна»

Конференция «Лимуд»  — крупнейшая конференция по еврейскому неформальному образованию в мире, крупнейшая. Сам «Лимуд» существует очень много лет, в СНГ мы отмечали 10-тилетие. То есть 10 лет работает «Лимуд», в том числе и в Украине. И за это время конференции проходили в Одессе, во Львове, в Трускавце, в Ужгороде, в Виннице. Ну вот мы после трехлетнего перерыва возвращаемся в Одессу и считаем, что это совершенно правильное решение, оправданное.

Девізом проекту є його абсолютна толерантність і коректність. Конференції «Лімуд» відвідують учасники різного віку і категорій: студенти і їх батьки, на конференцію приїжджають цілими сім’ями. Вік, політичні уподобання і ступінь релігійності не мають ніякого значення. В останній конференції навіть приймав участь українець, якому було 87 років.

Йосип Аксельруд, голова проекту «Лімуд Україна»

Ну, во-первых, самое название вашего города — Одесса, говорит само за себя. Люди, я думаю, сюда будут просто лететь, рваться. Во-вторых, у нас полная поддержка мэрии, мы встречались сегодня с городским головой и мэрия является партнером нашей конференции. И нам действительно оказывается поддержка во всех вопросах.

Лімуд — це найкращий приклад неформальної освіти для кожного, хто цікавиться історією єврейського життя і культури. Девіз конференції — «Можливо отримувати освіту і разом з цим весело проводити час». Протягом конференції, одесити зможуть відвідувати  лекції і зайняття найвідоміших викладачів і професорів, яки приїдуть с усього світу. Також, в «Лімуді» бере участь велика кількість знаменитостей, серед яких, в попередні роки були Андрій Макаревич, Еммануїл Вітторган, Веніамін Смєхов, Клара Новікова та інші.

Йосип Аксельруд, голова проекту «Лімуд Україна»

Поэтому, я думаю, что это будет праздник для всех одесситов, конференция огромная, приедет более 800 гостей и не только с Украины, это и из Израиля, из Америки, из Европы, Молдова, Беларусь, Россия, поэтому, я думаю, что это будет действительно праздник и одесситы смогут воспользоваться этим праздником.

Сама конференція «Лімуд» буде проходити в Одесі з 19 по 22 жовтня цього року і стане найпотужнішим поштовхом для налагодження культурних і освітніх зв’язків. Учасників конференції чекає унікальна атмосфера, яка нікого не залишить байдужим.

Комментарии закрыты