Свято 8-го березня зазвичай асоціюється з весною, першим теплом, радістю, ніжністю. Міжнародний жіночий день — свято, коли жінки відчувають себе королевами. Протягом багатьох років і кількох поколінь Міжнародний жіночий день вважався одним з найголовніших і шанованих для прекрасної половини людства. Нагадаємо що Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня – офіційний неробочий день для всіх українців. У 2018 році він потрапляє на четвер, тому за рекомендацією Кабміну, вихідним днем може стати і наступна за святом п’ятниця. Таким чином, перше весняне свято триватиме з 8-го по 11 березня. На передодні свята , першим з низькі святкових подій відбувся концерт Арсена Мірзояна в театрі музичної комедії. Це перший захід з цілої низки, які будуть організовані для представниць прекрасної статі в нашому місті найближчими днями. На цьому прем’єрному святкуванні Одеський міський голова Геннадій Труханов в особі гостей, що зібралися в залі, привітав всіх жінок міста.

5 березня напередодні Міжнародного жіночого дня для одеситок був організований святковий концентр у театрі музичної комедії. Серед запрошених — жінки-представниці  громадських організацій, силових відомств, Збройних Сил, лікарі, педагоги, співробітниці структурних підрозділів Одеської міської ради. Усіх їх зі сцени привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я искренне, искренне поздравляю вас. Я не знаю, как передать вам свои чувства, но это действительно искренне. Я смотрю много знакомых глаз в зале, тех, с кем мы прошли трудности, споры, совещания. Но самое главное, что по итогу мы добивались результата и успеха. Я хочу пожелать вам счастья, большого. Яне знаю, что значит женское счастье, но все женщины об этом говорят. Я хочу вам пожелать этого большого женского счастья. … (оставить смех и апложисменты)

 Мер зізнався, що в роботі його оточують чимало колег-жінок. Дійсно, саме вони керують такими важливими підрозділами, як департамент фінансів, праці і соціальної політики, надання адмінпослуг, культури та туризму тощо. Жінки також працюють у цих департаментах, є головними співробітницями у наших школах, дитсадках, поліклініках і лікарнях.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Спасибо вам огромное за вашу силу. За вашу силу духа, за вашу красоту. Красоту внутреннюю и внешнюю. Наши работники здравоохранения, наши педагоги, понимая, вы каких условиях они работают. Но свою задачу, я как мужчина, ставлю себе задачу прежде всего — создать хорошие качественные условия для вашей работы. И мы создаем эти условия. И будем создавать эти условия. Я уверен, что с такими представительницами прекрасного пола у нас все получится, у нас все получится, и будет все хорошо

 Ну і головний подарунок вечора — концерт українського виконавця Арсена Мірзояна, який представив як власні пісні, так і улюблені усіма твори, що стали вже класикою.

Комментарии закрыты