3 квітня в Одеській Національній академії харчових технологій  нагородили переможців конкурсу «Кращий абітурієнт». Конкурс проходить щорічно, а переможці отримують не тільки грамоти, а й цінні подарунки.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ
Конкур започаткували більше ніж 10 років тому  і метою його показати було не просто кращих вступників з найбільшими балами, а наскільки вони адекватно підтверджують  цю високу кількість балів своїм навчанням в нашій академії і ось таких людей ми сьогодні будемо вшановувати  їх 10, тому що 10 факультетів по кожному факультету один переможець.

Андрій Коханський приїхав до Одеси з Тернополя. Вступити на факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки хлопець запланував одразу. За словами  парубка, у навчанні трапляються труднощі, але найважливіше проявляти ініціативу та вчитися.  Перемога у конкурсі є для Андрія своєрідним стимулом. (відео 0038  0012)

Андрій Коханський, переможець конкурсу
Звичайно, це  стимул, це. Наприклад для мене це буде стимулом, щоб працювати і в подальшому здобувати великі бали, високі бали в закритті сесії.

А першокурсниця Юлія Бітюкова каже, що  подібні заходи це не тільки стимул для розвитку, а ще й певний досвід. Студентка звикла повністю поринати у навчання, а свою першу сесію закрила достроково.

Юлія Бітюкова,  переможець конкурсу

Я привыкла работать по максимуму, отдавать себя работе, поэтому в принципе было легко, как по мне.

Конечно, мне нравится участвовать во всех мероприятиях, не всегда  это конечно удается. Последним была мис академия . Победа конечно не моя, но участие это тоже очень важный процесс, это опыт.

Окрім конкурсу, в цей день відбулася зустріч студентського активу з ректоратом академії, де обговорили наболілі теми. Кожен студент мав змогу задати запитання ректору протягом семестру, анонімно. Для цього необхідно було написати його на листочку та покласти  до спеціального конверту «Запитай ректора». Або особисто — під час заходу.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

З керівництвом студентського самоврядування ми часто зустрічаємося , а таким загалом ми зустрічаємося один раз на семестр і я буду відповідати і  мої помічники будуть відповідати на ті питання , які поставили студенти стосовно навчання, проживання, майбутнього минулого, на любі.
Запитання —  відповідь —  діалог, на нашу думку, в нашому колективі є  найбільш потужним фундаментом для того, щоб побудувати хороше прекрасне майбутнє.


Медичний пункт  та спорт. Чи можна регулювати графік роботи медичного пункту. Олена, Миколаївна можна чи не можна? в нашій академії можна все. Можна.

Додамо, що конкурси та заходи для студентів в академії харчових технологій проходять постійно. Так, 27 березня красуні академії змагалися за звання «Міс ОНАХТ» 2019.

Комментарии закрыты