15 листопада він вийшов до журналістів розповісти про перші кроки на посаді та свої головні завдання.  Соціальне забезпечення, інфраструктурні проєкти та  розвиток економіки, за словами Максима Куцого, в пріоритеті.

Максим Куций, голова Одеської облдержадміністрації
    
Вся моя робота буде будуватися навколо людини, навколо громадянина який проживає в Одеському регіоні. Найголовніше завдання це ефективне використання наших можливостей в цьому регіоні.

900 мільйонів гривень планується  виділити на будівництво доріг.  Якщо кошти будуть правильно розподілені, то відремонтують і магістралі, і місцеві дороги — запевняє очільник регіону. За його словами, наразі розробляється пріоритетна карта реконструкції та будівництва.

Максим Куций, голова Одеської облдержадміністрації
    
У бюджеті 2020 року Кабміном було запропоновано виділення коштів на ремонт та будівництво автомобільних шляхів Одеської області майже в півтора рази більше, аніж в бюджеті 19 року. Тож я думаю, що ми будемо докладати усіх зусиль, щоб ефективно    раціонально використовувати ці кошти, автомобільних доріг в нас дуже багато майже 6 тис кілометрів автомобільних шляхів,  але стан їх не дуже.

Також в планах — будівництво моста через Сухий лиман, проте конкретики щодо реалізації проєкту  Максим Куций на надав — «у найкоротший термін, коли буде відновлено фінансування». А ось відкриття Міжнародної поромної переправи «Орлівка — Ісакча» відбудеться вже до кінця цього року.

Максим Куций, голова Одеської облдержадміністрації

Ми очікуємо, що це призведе до збільшення кількості товаропотоку та налагодження добрих, добросусідських стосунків між Румунією та Україною.

Як з’ясувалося в ході зустрічі, Одеса знаходиться на одному з  останніх місць серед усіх областей щодо швидкості децентралізації.  Наразі об’єднання територіальних громад триває.

Максим Куций, голова Одеської облдержадміністрації

На данний момент создание объединенных териториальных громад происходит в свободном добровольном порядке, постоянно ведется работа в каждом районе области относительно процесса децентрализациия.

Очільник регіону додав, що процес децентралізації не може  відбуватися вічно, але примусове створення ОТГ — поки лише в планах влади.  Щодо бюджету області на цей рік — його планують представити на сесії облради до 20 грудня.

Комментарии закрыты