Одеський міський голова Геннадій Труханов з 19 по 23 березня перебував з офіційним візитом в Брюсселі — повідомляється на офіційному сайті мерії.  В рамках запланованих зустрічей мер Одеси провів ряд переговорів. Більше про це -далі

В рамках візиту до Брюсселю міський голова Одеси зустрівся з радником першого класу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності, відповідальним за європейську економічну дипломатію паном Анжело Пангратісом, главою відділу екологічної політики Східного сусідства паном Хендлі Ніком, а також радником генерального директора з питань координації та політики Східного партнерства генерального директорату з регіональної та міської політики паном Майклом Ральфом.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

В рамках нашего визита в Брюссель, в комитет Еврокомиссии, Европарламент, Одесса прозвучала здесь на самых высоких уровнях. Мы презентовали наш город, мы рассказали о всех процессах. которые проходят в нашем городе, в стране. Рассказали о том, как проходит децентрализация в городе, о финансовой децентрализации. Я благодарю всех европейских чиновников, которые нашли в своем плотном графике время и уделили время непосредственно городу Одессе. Для нас это очень важно   

На зустрічах обговорювалися питання екологічної безпеки, зокрема проекти берегоукріплення, а також розвитку співробітництва в різних напрямках. Однією з важливих тем — став проект вільної економічної зони в Одесі.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы нашли точки соприкосновения, мы нашли те проекты, которые будем развивать, основная наша цель и задача — включение Одессы в план берегозащиты Черного моря в странах Болгарии, Румынии, реализуются уже эти проекты. Нам очень важно попасть в эти программы, но основная причина почему нам трудно это сделать — мы не страна-член Евросоюза, но мы ищем возможности как попасть в проекты стран, которые уже участвуют. нас волнуют сегодня вопросы экологической безопасности Черного моря, Одессу крайне интересует водоочищение, наши очистные сооружения, это большие инфраструктурные проекты, которые бюджет города не потянет, анм необходимы партнеры в этих вопросах.

Серед іншого, сторони домовилися про співпрацю в питаннях представлення міста Одеси в країнах Євросоюзу як українського європейського міста. На одній із зустрічей з представниками Єврокомісії, Геннадій Труханов і представники Одеської міської ради познайомилися з професором Спиридоном Флогатісом — прямим нащадком першого мера Одеси Теодороса Флогатіса (грецького походження).

Спиридон Флогатіс, прямий нащадок першого мера Одеси

Це велике задоволення, що я можу виступити сьогодні і сказати декілька слів про місто, яке я дуже люблю — Одесу. У 1794, коли Одеса була заснована, мій предок, Теодорос Флогатіс був там. І, два роки по тому, коли були перші вибори мера Одеси, він був обраний — першим мером. Він перебував на посаді в адміністрації міста більше 15 років. І він передав всю свою силу, розуміння, мудрість і роботу, для того щоб побудувати це місто, яке повинно було стати однією з перлин Чорного Моря. Дверима, якы б вели Чорне Море до Заходу і до всього світу. Одеса, спасибі за греків, які прийшли і зробили внесок у будівництво міста. Одеса продовжує бути в серцях всіх греків, але також і в серці моєї родини.

 

Комментарии закрыты