День Перемоги  у Другій світовій війні — це історичне свято для нашого народу і держави. І в першу чергу —  для очевидців тих подій, учасників війни за Батьківщину, а нині — наших ветеранів. З нагоди наближення Дня Перемоги Високопреосвященніший митрополит Агафангел 6 травня привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни.

 6 травня одеські ветерани в одному з двориків нашого міста чекали особливого гостя — митрополита Агафангела. Владика приїхав на зустріч до них з особливою метою — привітати героїв нашої історії з наступаючим Днем Великої Перемоги. Також привітати ветеранів прийшов і одеський міський голова Геннадій Труханов.

За святковим столом зібралися офіцери і солдати, які колись захищали батьківщину і щодня віддавали свої життя за це праве діло.Протягом тисяч днів і ночей кровопролитної світової війни наші ветерани захищали людські життя і їх безцінність, відстоювали честь і справедливість.

Для героїв війни хор Одеської єпархії приготував святкові пісні. Серед ветеранів були представники різних родів військ і звань.

Також ветерани вшанували своїх полеглих побратимів хвилиною мовчання.

Але ж з кожним роком ветеранів стає все менше, тепер же для багатьох з нас вони — реальні свідки історії нашої землі, герої, що її захистили, наші бабусі і дідусі — славне минуле в приклад світлого майбутнього.

 

 

Комментарии закрыты