СТУДІЯ:«Одеська юридична академія» і Міжнародного гуманітарного університету, на якому для одеситів і гостей міста лунали найбільш яскраві  пісні про південну Пальміру. Захід відбувся за підтримки почесного громадянина Одеси , Сергія Ківалова. Як це все проходило, далі у сюжеті.

Вже 5 років в Одесі діє соціальний проект за підтримки народного депутата Сергія Ківалова, у рамках якого проводяться концерти для містян і гостей міста. В якості артистів — студенти Одеської Національної Академії і Міжнародного Гуманітарного Університету.

 Юліанна Назо, студентка МГУ

Это мероприятие нацелено на полностью различную категорию людей, начиная от людей и заканчивая пенсионерами, людей  более взрослой категории скажем так. Проводится это для того, чтобы объединить всех граждан, людей нашего города, для того чтобы сделать из нас более сплоченный коллектив  

На заході був присутній і Міський голова Геннадій Труханов. Він відзначив багаторічну працю Сергія Ківалова на благо Одеси.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 

Все что вы сделали для города и делаете для города. Создали лучший вуз в Украине да и не только в Украине. Сколько выпускников, замечательных людей. Людей, которые работают в органах государственной власти, в других органах. Это всё титанический труд на протяжении всей Вашей трудовой деятельности

Перед глядачами виступив і сам Сергій Ківалов. Він говорив у тому числі про актуальні проблеми сьогодення. Зокрема, нардеп незадовлений мовним законов і зауважив, що має до нього альтернативу.

 Сергій Ківалов, народний депутат України

 

Нельзя ущемлять русскоязычное население и вы знаете как мы его назвали друзья? «Закон о русском языке и языков нац.меньшинств» это Конституция 10, статья 10 Конституции Украины, не будем стесняться названия этого закона и мы его приймем, я это точно знаю  

Всі, хто прийшов теплого недільного вечора в міський сад, отримали задоволення від святкового концерту. У програмі лунали пісні саме про Перлину Чорного моря.

Комментарии закрыты