19 квітня у Одеській національній академії харчових технологій відкрився освітній форум — 2019 » Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість». Головні завдання сучасної школи — розкриття здібностей кожного учня, виховання порядної людини, особистості, готової до життя у високотехнологічному, конкурентному світі. Саме такі цілі ставили організатори проводячи цей форум.

Форум » Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість» на базі Одеської національної академії харчових технологій — це площадка для людей з різних регіонів України, які займаються питаннями педагогіки. Він створений для обміну досвідом, обговорення проблем професійної діяльності сучасного педагога, професійного зростання,  а також підтримки творчої ініціативи. Для участі у форумі в Одесу приїхали 21 спікер із різних областей України та біля 500 освітян у якості учасників.

 Олена Буйневич, директор департаменту освіти та науки  ОМР

Сьогодні Одеса і стіни даної академії об’єднують більш ніж 500 педагогів зі всієї України, звичайно більшість це одесити і наші вчителя будуть обмінюватися досвідом та отримувати досвід інших с питань реалізації ідей нової української школи

 Україна, як і світ в цілому, стрімко рухається назустріч формуванню нових життєвих реалій. Цей процес охоплює всі сфери, у тому числі освіту. Так, яким повинен бути сьогодні сучасний школяр, щоб встигати за розвитком у сучасному світі?

 Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ 

Сьогодні школи мусять готувати учнів до безпрецедентно швидких змін, до професій яких ще не існує, до розв’язання соціальних проблем яких ми ще не можемо уявити і до використання технологій, яки ще не винайшли. Звичайно що не тільки школи перебудовуються сьогодні для того щоб встигнути за швидким рухом науково-технічного процесу, але і університети також

 Головною метою Форуму стало обговорення пропозицій щодо змін в освіті, обмін досвідом для формування конкурентоспроможних учнів. Тому що у наш час глобалізація і співробітництво — це основні тренди сучасної світової освіти. Крім того, висока швидкість технічного розвитку світу, змушує системи освіти різних країн готувати учнів для життя і роботи в тому суспільстві, де потрібно вміти швидко і вільно адаптуватися. Тому одне з пріоритетних завдань сучасного викладача, як наставника і організатора освітнього середовища — це навчити дитину бути готовим в майбутньому дати відповідь на актуальні питання світового суспільства.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Формирование здорового общества, формирование счастливого нашего будущего зависит от того какими будут наши дети, сколько мы сегодня доброты, тепла, знаний в них сегодня вложим, таким и будет наше будущее

 У сучасну епоху швидких змін доводиться постійно вдосконалюватися в якихось нових областях. І тому керівнику навчального процесу необхідно орієнтуватися в широкому спектрі інноваційних технологій і напрямків. Сьогодні бути педагогічно грамотним фахівцем не можна без вивчення всього обширного арсеналу освітніх технологій. І тому Відкритий педагогічний  форум супроводжується виставкою «Сучасні технології в освіті», на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

 Віктор Єгоров, CEO FabLab MiRONAFT

Основные наши задачи это с одной стороны интеграция промышленной робототехники, вообще любой робототехники в повседневную жизнь человека на прекприятия в повседневные какие-то задачи, с другой стороны мы мощно занимаемся образовательными инициативами и стараемся. Привлечь побольше молодежи, которая хочет изучать современную робототехнику, потому что искренне верим, что за этим будущее

Зазначимо ,форум тривав два дні. Протягом цього часу були проведені майстер-класи, тренінги, педагогічні месенджі від спікерів з різних міст України на різноманітні теми стосовно планування освітнього процесу, психолого-педагогічного підходу до учнів, педагогіки партнерства і багатьох інших.

Комментарии закрыты