10-го вересня в Одесі стартувала велика ділова подія року півдня України — V Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Одеса 5Т». У його роботі взяли участь гості з різних міст України, а також з-за кордону. Одеський міський голова Геннадій Труханов з зацікавленістю взяв активну участь у форумі «Одеса 5Т», перед початком його роботи познайомившись з авторами розробок, представлених на події, а після виступивши на відкритті зустрічі власників бізнесу та стартапів, інвесторів, представників муніципалітетів та адміністративного апарату, яких «Одеса 5Т» об’єднала заради обміну досвідом, презентації інноваційних проектів та залучення інвестицій для них.

На форумі представлено багато інноваційних розробок, в тому числі і одеських проектантів, в галузі транспорту, зв’язку, енергоефективності та інших. В ході роботи також обговорюються стратегічні плани розвитку Одеси, а саме створення біля міста довгоочікуваної і перспективної зони пріоритетного розвитку на полях зрошення.

Програма зі створення пріоритетною зони відкрита для інвесторів, а їх приїхало на форум чимало, незважаючи на пандемію. Про перспективи створення зони пріоритетного розвитку на полях зрошення в Одесі розказав у своєму виступі Сергій Гриневецький. Також на форум прибув заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Ромашин.

Міська рада провела велику роботу в ході підготовки до форуму «Одеса 5Т», намагаючись, зокрема, в кожному міському проекті передбачити ноу-хау, і тим залучити інвестиції для реалізації муніципальних програм. У цілому програма зі створення пріоритетної зони та інші муніципальні напрацювання — це результат великого кропіткого труда розробників протягом усього року.

Комментарии закрыты