Безпека всього міста розпочинається з безпеки дітей. Саме тому 3 липня поліція Одеси провела спеціальний захід в оздоровчо-спортивному комплексі «Вікторія». Діти разом із поліцейськими повторили правила дорожньої та побутової безпеки, ознайомились з роботою патрульного поліцейського і навіть мали змогу посидіти у справжньому патрульному автомобілі.

Непрацюючі світлофори, несправна техніка та необережні водії. На жаль, все це існує в нашому житті незалежно від того, яка наразі пора року. І саме для того, аби в період канікул захистити найдорожче, що в нас є — дітей, одеська патрульна поліція і відвідала оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія».

Алла Марченко, нач. прес-служби Патрульної поліції Одеси

Это дети, которые приехали с разных сторон нашей страны для того, чтобы увидеть море, позагорать и отдохнуть. Но правила безопасности и правила поведения всё равно нужно напоминать детям. Поэтому сегодня в такой форме общения мы проговорим с ребятами об основных правилах. И, конечно же, они смогут пообщаться с патрульными полицейскими, посмотреть патрульный автомобиль и задать те вопросы, которые им интересны и на которые они хотят услышать ответы от патрульных полицейских.

Патрульні Одеси із творчістю підійшли до свого візиту в табір «Вікторія»: крім традиційних міні-лекцій, вони організували гру за участі регулювальника, відкрито відповідали на всі питання дітей, робили з ними спільні світлини, і навіть дозволили «протестувати» службовий автомобіль.

Петро Саркісян, дир. оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія»

Ну, наступило лето, и, естественно, дети на отдыхе. Кроме отдыха они должны еще понимать, знать, что такое полиция, какие функции несет, как оснащена. И мы постоянно сотрудничаем с нашей полицией — они приезжают, детям рассказывают. Детям очень интересно, поэтому ежегодно мы эту практику продолжаем.

Алла Марченко, нач. прес-служби Патрульної поліції Одеси

Ну, основные, конечно, проблемы во время летнего периода детей — это проблема дорог и соблюдение правил дорожного движения. Почему? Потому что, к сожалению, в летний период на всей территории страны происходят всплески дорожных аварий с участием несовершеннолетних пешеходов, пассажиров и велосипедистов. Поэтому говорим непосредственно об этой проблеме, играя напоминаем об этих правилах.

Слід зазначити, що такі заходи одеськими поліцейськими проводяться регулярно, і це не перша їх зустріч з відпочиваючими оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія». Як зазначив директор табору, літо літом, але про те, як поводитися на дорозі, слід пам’ятати завжди.

Комментарии закрыты