З Праги — до Одеси. Логічним продовженням відрядження до Чехії, яке здійснив Одеський міський голова на початку 2018-го року, наше місто відвідав директор чеського підприємства «Квазар плюс». Компанія працює у галузі міського пасажирського транспорту. Під час зустрічі очільник Одеси висловив сподівання, що така співпраця призведе не лише до вдосконалення трамвайного парку міста, але й до збільшення кількості робочих місць. Оскільки для Одеси сьогодні це вкрай важливе.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Перед началом нашей встречи я хочу поблагодарить вас за тот прием, который оказали мне вы в Праге, на предприятии. Действительно, мы очень продуктивно провели тогда время. Посмотрели, немножко у нас открылись глаза на происходящее. И я надеюсь, что мы сегодня с вами, совместно с Федерацией работодателей Украины, которая тоже безмерно благодарна, сможем продуктивно поработать. И надеюсь, что в Одессе появятся еще рабочие места.

Мирослав Черни зазначив: його підприємство працює з Одесою ще з 2000-го року. Чехія здійснювала модернізацію старих одеських трамваїв, поставляючи електричну частину для вітчизняних вагонів.

Мирослав Черни, директор «Квазар Плюс»

Сейчас дальше продолжаем эту работу. Это те вагоны, которые с частично низким уровнем пола работают в Одессе. На основании нашей технологии мы производим каркасы этих вагонов в Западной Украине, поставляем сюда системы управления. И полностью вагон, фактически, дорабатывают одесситы по нашей документации. Это очень такая, плодотворная работа. Об этом сейчас ведем разговор. Хотим в городе Одессе начать производство новых трамвайных вагонов, которые, я бы сказал, сегодня  в Европе пиковые по своей технической, так сказать, технологии.

Така технологія забезпечує трамваям більші можливості поворотів. Далі у планах — візит делегації одеських спеціалістів до Чехії. А у разі прийняття рішення про розвиток такого напряму співпраці, сторони проводитимуть переговори щодо масштабу роботи.

Комментарии закрыты