Вручити сертифікат на 8 мільйонів гривень, виділених Кабінетом міністрів для Одеської обласної клінічної лікарні за ініціативи Радикальної партії, особисто приїхав її лідер Олег Ляшко. Він зазначив, що стан саме цього медичного закладу надзвичайно важливий, адже лікарня обслуговує всю область.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Тому що ми знаємо, наскільки важливе функціонування вашої лікарні для всієї області. Вся область їде сюди. Вся область, всі люди хочуть отримувати допомогу, і для мене дуже важливо, щоб люди отримували допомогу у лікарні — сучасній, оснащеній, облаштованій, відремонтованій. І щоб був порядок — тому що це обласна лікарня. І тому дуже важливо, щоб була державна увага, підтримка, фінансування.

Крім цього народний депутат урочисто нагородив кращих працівників лікарні грамотами лідера Радикальної партії та іменними подарунками. А із головним лікарем Олег Ляшко обмінявся годинниками — на знак взаємної підтримки та поваги.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Вітаю з наступаючим Святом медичних працівників. І своє ключове завдання — як лідера парламентської фракції, як народного депутата, лідера Радикальної партії — бачу у тому, щоб захищати ваші інтереси: ваше право на працю, ваше право на достойну зарплату, на достойну пенсію і на достойне життя.

Як зазначив головний лікар Одеської обласної клінічної лікарні, сам медичний заклад не розпещений увагою влади та фінансуванням. І хоча 8 мільйонів замало для того, щоб привести всю лікарню до належного стану, цієї суми вистачить на необхідні зміни.

Юрій Гульченко, головн. лікар Одеської обласної клінічної лікарні

У больницы проблем достаточно. Мы планируем эти деньги потратить на приобретение оборудования для реанимации и приемного отделения и провести частичный ремонт — частичный капитальный ремонт — в помещениях общего пользования: холлов, коридоров, лестничных маршей. Чтобы освежить. Потому что больница еще такого, советского или, скажем, постсоветского вида внутри.

В зустрічі із лідером Радикальної партії брали участь не лише працівники лікарні, а й пацієнти. Останні зазначають, що в цій медичній установі працює висококваліфікований персонал, який з увагою ставиться до них. Проте є деякі проблеми, вирішення яких залежить не від медиків.

Андрій Перов, пацієнт

Больница сама очень хорошая. Персонал очень корректный и вежливый. Ну, и обладает главным качеством для врачей — это состраданием. Но есть, конечно, здесь одна проблема. Абсолютно нет лекарств. Все лекарства всем больным приходится покупать. Здесь замечательный сам руководитель больницы. Но он бьется, как рыба об лед. Что он может поделать, если такое снабжение?

Такий стан медичного сектору в Україні не може задовольнити жодного українця. А тому перші кроки допомоги державним лікарням вже націлюють українську владу на правильний шлях.

Олег Ляшко, лідер фракції Радикальної партії

Ми будемо далі робити все для того, щоб підтримувати медичні заклади. Тому що коли українці приходять до лікарні, вони повинні отримувати медичну допомогу. Доступну, якісну медичну допомогу. Медична реформа має переслідувати одну мету: доступність послуг і якість цих послуг. Щоб кожна людина, яка живе в Україні, могла прийти в лікарню і отримати цю допомогу.

Запорукою нашого життя і здоров’я, а тому й основою якісного виконання будь-якої роботи є рівень медичного обслуговування в країні.  А тому для того, аби мати здорову націю, що розвивається, в першу чергу слід звертати увагу саме на медичні установи.

Комментарии закрыты