Понад 100 тисяч вірян із різних куточків України два дні поспіль брали участь у Загальноукраїнській прощі в селі Зарваниця на Тернопільщині, де століттями у місцевому храмі зберігається чудотворний образ Зарваницької Божої Матері. Люди усіх вікових груп об’єднались у молитві за мир та спокій у рідній Україні. Ті хто прийшов на прощу кажуть: «Неможливо описати словами те почуття, коли на тебе сходить господня ласка».

Ми самі для себе це відкривали. Спочатку прийшли, літургія тут відбувається, потім цей похід зі свічками, потім водосвятний молебень відбувається. Якщо така кількість людей молиться за щось одне, то воно десь обов’язково мусить збутись

У кожного є своя потреба в тому щоби прийти на цю прощу. Щоби віддати свої якісь потреби, жалі якісь, переживання.

Також глава УГКЦ Блаженніший Святослав, посланець Папи Римського кардинал Леонардо Сандрі та єпископи прибули на зустріч з молоддю, яка прийшла до Зарваниці. Блаженніший Святослав традиційно відповів на питання, які молодь поставила Главі церкви через Інтернет. Цього року їх було близько ста. Після спілкування з молоддю Кардинал Леонардо Сандрі зміг уділити усім, хто зібрався, папське благословення.

Сподобалась відповідь Блаженнішого про об’єднання греко-католицької церкви і православної. Також питання про виїзд молоді закордон і про повернення її назад в Україну.

о. Ростислав Пендюк голова Комісії УГКЦ у справах молоді

Молоді це подобається. Подобається що на них звертають увагу, вони мають своє місце. Їм подобається що патріарх завжди до них приходить. Я мав нагоду кілька разів спілкуватись з блаженнішим. Блаженніший також дуже любить ті зустрічі.

Саме завдяки таким зустрічам з представниками церкви, у будь-які ситуації молодь може отримати пораду і зрозуміти що ж робити у складні часи. Подібні заходи є об’єднуючими і налаштовують, перш за все, на спокій і бажання творити гарні справи.

Комментарии закрыты