В Одеській єпархії відбувся перший сімейний фестиваль духовної і народної творчості «Покровське поле», в якому взяли участь більше п’яти тисяч людей, котрі зібралися в унікальному місці Межлимання — Свято-Покровському скиту на березі Хаджибейського лиману.

Фестиваль був наповнений виступами духовних колективів, естрадних виконавців та танцювальних ансамблів, народних колективів Біляївського району та музичних колективів.

Для учасників фестивалю були організовані зони хенд-мейд, кераміки, ковальства, дитяча дзвінниця. Діти розважалися на атракціонах і батутах. Контактний зоопарк домашніх тварин і парад сільгосптехніки дозволив хлопцям краще познайомитися з працею хліборобів. Діти мали можливість покататися у справжній кареті принцеси в супроводі маленького поні.

Невимовні почуття викликало авіашоу, яке представили пілоти Одеського аероклубу: на літаках вони виконали фігури вищого пілотажу в небі над Хаджибейським лиманом.

Учасники роз’їжджалися в чудовому настрої і бажанні продовження доброї традиції проведення єпархіального православного фестивалю «Покровське поле». Це знову і знову вказує, як зазначив митрополит Агафангел, виключно важливу позицію Церкви в суспільстві, а також її мету і завдання — присвячувати свої зусилля моральному вихованню молоді, утвердженню в ній гідності людської особистості, тверезого способу життя, зміцнення святості сімейного вогнища, сумлінного ставлення до праці на благо ближніх, безмежної любові до Батьківщини і свого народу. Сьогоднішнє торжество дасть нам можливість заново осмислити і пережити наше минуле, усвідомити його як нашу безцінну спадщину, яку ми повинні не тільки зберегти, а й примножити, об’єднатися навколо непорушних християнських цінностей, таких як добро, любов, милосердя, братство, духовна культура і краса.

Комментарии закрыты