Ще вчора абітурієнти, а вже сьогодні офіційно першокурсники. 31 серпня національний університет «Одеська юридична академія» провів урочисте посвячення в студенти не тільки своїх першокурсників, але ще студентів Міжнародного гуманітарного університету. Вперше на урочистій лінійці хлопців і дівчат ніхто не садив за парти, не лунав дзвінок, а серед рядів вчорашніх школярів відчувалося легке хвилювання перед початком чогось нового. Привітати новоприбулих студентів прийшов не тільки президент Академії Сергій Ківалов, а й мер Одеси — Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мало того что вы выбрали самый хороший, самый красивый город в Украине, Одессу, для учебы, кто не из Одессы. Вы выбрали лучший ВУЗ. Я поздравляю вас с этим выбором, желаю всяческих успехов. Знаете, я пришел конечно поздравить вас всех, порадоваться за вас и традиционно обратиться с просьбой к Сергею Васильевичу Кивалову. 2 числа наша красавица Одесса-мама будет праздновать свой День Рождения. И я в очередной раз прошу Сергея Васильевича сделать для ВУЗа выходной день.

-2 числа объявляем выходной день для всех студентов и преподавателей!

Саме в цьому році Юридична академія побила всі можливі рекорди: сюди поступила молодь з абсолютно всіх областей України, а також ВНЗ набрав рекордну кількість студентів, які обрали спеціальність «право». Тут студенти ВИШу мають можливість слухати кращих педагогів і професорів Одеси і всієї України. Приїжджають сюди часто і спікери з-за кордону, готові показати дітям, як домогтися успіху не тільки в теорії, а й на практиці. За словами президента Академії, в Одесі існує хороше англомовне середовище, а близько тисячі студентів з 1 по 5 курс слухають лекції іноземною мовою.

Сергій Ківалов, президент НУ «ОЮА»

Вот вы обратили внимание что на сегодняшний день в Национальный университет «Одесская юридическая академия» было зачислено около 5 тысяч студентов. Это и на бакалавра, это и на магистра, это и в колледж. И я хочу подчеркнуть что одесская правовая школа, которая в этом году будет отмечать 170-летие, является самой сильной. Вот даже статистические данные которые у нас есть. Более 100 человек стали студентами, выпускники школ города Киева. Если говорить об МГУ, то это ВУЗ наиболее динамично развивающийся. Вот мы в этом году набрали почти 2 тысячи студентов. Это очень много для негосударственного ВУЗа. У нас есть некоторые ВУЗы в Украине, которые набирают по 50-60 человек на 10 факультетов.

Однак, на лінійці перед Юридичною академією можна було побачити звичайно не тільки майбутніх працівників правової сфери, адвокатів і суддів. Всупереч стереотипам тут були представлені найрізноманітніші спеціальності: від журналістики і навіть до факультету стоматології. До слова, для студентів-стоматологів з МГУ була побудована навіть спеціальна навчальна поліклініка.

Єлизавета, факультет стоматології МГУ, 1 курс

Почему я поступила на стомат? Потому что мои родители стоматологи и вся моя семья — мы все стоматологи и хотим продвигать эту профессию. Потому что это престижно, стоматология — наше будущее, всем нужны хорошие зубы. Всё равно, знаете, каждая какая-то профессия, все они связаны между собой. Любому юристу нужны хорошие зубы, это как визитная карточка. Поэтому, я думаю, мы сочтемся на этом.

Ніколас, факультет стоматології МГУ, 1 курс

Вообще, была моя мечта поступить и моя мечта сбылась, я доволен этим. Команда супер, друзей я нашел с первого дня практики. Преподаватели тоже прикольные, нет того что строго и того чего невозможно.

Після здачі тестування або вступних іспитів для кожної дитини починається найскладніше — вибрати ким же вона хоче бути. Перед початком занять на першому курсі, найрадісніше бачити студентів, які чітко знають, вони прийшли в університет за своєю мрією.

Вероніка, факультет цивільної та госп. юстиції, 1 курс

Я вибрала професію юриста тому що це моя мрія і, на мою думку, саме захист прав людини являється самим найголовнішим аспектом в моєму житті.

Олена, соціально-правовий факультет, 1 курс

Професія юриста зацікавила мене ще с дитинства, тому що мої батьки — юристи і можливо це якась певна династія нашої сім’ї. Хоча перед цим всі були математиками, тому я не знаю чому так. Знаєте, дивлячись на те, як працювали мої батьки, вивчали закони…Так як юрист — це професія яка ніколи не стоїть на місці, вона постійно рухається в плані того що вона розвивається.

Вищий навчальний заклад стає тим стартовим майданчиком на якій формується особистість, будується майбутня кар’єра і знаходяться друзі на все життя. З року в рік нові покоління приходять в стіни Юракадемії і МГУ, викладачі знайомлять зі своїми предметами і створюється своя, особлива атмосфера. Адже все-таки в цьому місці хлопці і дівчата проведуть близько 5 років свого життя і вже можна сказати що їх вибір є гідним.

Комментарии закрыты