Пляжна боротьба – це не тільки забава, але і новий вид спорту. І хоча в Україні він  офіційно не визнаний, пляжна боротьба активно розвивається,  а серед Одеських спортсменів є світові чемпіони.  Цими вихідними на 14 станції Великого Фонтану пройшли відразу два масштабних заходи –  третій раунд Міжнародних змагань «Beach Wrestling World Series» та відкриття чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів і юніорів.

Ярослав Войтович,  заступник Міністра молоді та спорту
В Україні дійсно існує спорнтивний менеджмент, ви бачите ці змагання є дійсно рганізовані на належному рівні. Я вважаю, що наш спортивний контент він дійсно підтверджує міждународного рівня змагання.   Я хочу гагадати, що це вид спорту, який поки ще не існує, не визнаний Україною, але він на подході я думаю, що наприкінці серпня місяця він буде вже офіційним видом спорта в Україні.

Тетяна Акуленко, директор ГО «Мангуст»

Подготовка к сегодняшнему турниру длилась на протяжении полугода. Мы старались показать макчимально лучшие команды, состав тренирский, рефири и организацию. Хотелось бы отметить, что в рейтинговом турнире принимают участие 17 стран мира. Хотелось бы отметить, что количество спортсменов около двухсот.

Одесу на змаганнях представили близько 12 спортсменів. Серед них – чемпіон світу з Пляжної боротьби – Семен Радулов, який прийшов у спорт з вільної боротьби, і приносить нашій країні все нові і нові перемоги.  

Семен Радулов, Чемпіон світу з пляжної боротьби
У меня все удалось, в 2017 году я первый раз поехал на чемпионат мира и сразу я выиграл. После этого я решил не останавливаться, двигаться в этом виде спорта. Есть поддержка. Почему нет.
Тут сейчас у меня цель, впереди у меня турнир еще один будет в Хорватии и потом Всемирные игры будут проводиться у нас, они проводятся раз в 4 года всемирные игры. Вот это для меня самые важные соревнования в пляжной борьбе. Там надо выиграть и можно сказать все, что можно выиграть по пляжной борьбе на сегодняшний день удасться.

Загалом поєдинок на піску триває три хвилини, змагаються як чоловіки, так і жінки  у чотирьох вагових категоріях.  Правила – не складні.  Потрібно або укласти на лопатки, або витіснити з 7-метрового кола, в межах якого йде бій.  

Тетяна Сігновенко, суддя
Есть оценка тоько один бал и  оценка 3 балла. Бал дается за то, что либо соперник касается песка: колено, локать, голова,  если упал на живот, а опонент оказался сверху. Либо выход за пределы круга. Это оценивается в один бал. А три балла дается за любое действие, которые приводит соперника в опасное положение. Если касаешься спиной песка, ты проиграл три бала и ты проиграл  встречу.

Олексій Павленко, тренер збірної України
Чесно для спортсмена дуже важлива віра в себе, віра його близьких, його людей і віра тренера у нього і самого для себе віра. От я кажу для свої спортсменів, як казав мій наставник, можна уявити, що боротьба – це пазл. Там, наприклад, сто є цих маленьких пазликів. Це сон, це правильне харчування, це режим, це тренування, і якщо хоча б одного пазлика не вистачає картина вже не збиреться  р, тому кожен пазлик він є одною складовою картини.

Спортсмени, які отримали призові місця або отримали необхідну кількість балів у рейтингу матимуть змогу взяти участь у Всесвітніх пляжних іграх. Цього року вони пройдуть у Катарі з дванадцятого по шістнадцяте жовтня.

Комментарии закрыты