Головна подія квітня в одеському театрі опери та балету — прем’єра опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй» у копродукції з постановниками з Німеччини, Нідерландів, Австрії та Франції! Понад двадцять років  «жила» на сцені оперного постановка «Мадам Баттерфляй»  від режисера Бориса Рябікіна. Останній показ цієї вистави відбувся 17 лютого під орудою запрошеного диригента Ярослава Шемета у день, 115-річчя  Світової прм’єри у Teatro alla Scala. Тепер перед публікою постане нова версія добре знайомого сюжету. Для виконання головних партій 5 квітня театр запросив іноземних солістів. Наступного прем’єрного дня партії Чіо-Чіо-сан і Пінкертона прозвучать у виконанні солістів одеської опери.

Йдуть репетиції нової постановки опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй». В рік 115-річниці світової прем’єри цього твору в театрі Ла Скала, Одеська опера взялась за створення нової версії  опери, попрощавшись з виставою , що прожила на сцені понад  20 років.

Людмила Сергійчук, помічник директора із зв’язків з громадськістю

Одеська опера йде в ногу з часом, намагаючись дарувати глядачеві сучасні постановки. Вперше до театру була запрошена міжнародна творча група – постановники з  Німеччини, Нідерландів, Австрії та Франції, солісти з Японії та Італії.  Така міцна команда об’єднала свої зусилля , щоб показати одеситам нову режисерську версію опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй».

 Здіслав Супеж, імпресаріо (Нідерланди)

  Анатоль Прайсслер, режисер-постановник (Австрія)

моє бачення цієї опери, режисерська концепція з 20 річним європейським стажем постановок спрямована перш за все на то, щоб не переносити україно-російські реалії на сюжет: Пінкертон в російському вбранні, а Чіо-чіо- сан – Крим. Я намагався показати основне зерно цієї опери через взаємовідносини персонажів, через їх рухи. Щоб публіці не було нудно, щоб вона була залучена до вистави і отримала емоційну  насолоду.

Для виконання головних партій 5 квітня театр запросив іноземних солістів. Хіроко Моріта з Японії  дебютувала в опері «Мадам Баттерфляй»  в 2007 році в Мілані. Потім виконувала партію Чіо-Чіо-сан в театрах США, Колумбії і Перу. Отримала приз від меццо-сопрано Терези Берганци і була визнана «Кращою Баттерфляй».

Хоріко Моріта, партія Чіо-Чіо-сан, сопрано (Японія)

безперечно моє походження, приналежність до японського народу дуже важлива. Італійська музика, американська історія… і я намагаюсь об’єднати всі три компоненти в своїй творчості, щоб найбільш широко висвітлити мою героїню. Звісно моє походження мені допоможе там, де це потрібно відобразити суто японські нюанси. Я постараюся, щоб це було красиво та цікаво

 Ігор Чернецький, диригент-постановник

Отже 5, 6 та 21 квітня відбудеться головна подія цього місяця — прем’єра опери Джакомо Пуччіні «Мадам Баттерфляй» у копродукції з постановниками з Німеччини, Нідерландів, Австрії та Франції!

 

 

 

Комментарии закрыты