22 та 25 березня в одеському театрі музичної комедії відбудуться прем’єрні покази вистави «Брехуха» за однойменною п’єсою двох американців Мейо та Еннекена. Це захоплююча та смішна історія про  неймовірну винахідливість та залізне самовладання. І звісно, про кохання, яке творить дива. Наша знімальна група поспілкувалась з авторами нової постановки.

Музична комедія в двох діях «Брехуха» за п’єсою американських драматургів Мейо та Еннекена – це третє звертання театру музичної комедії до цього матеріалу. В першій постановці брали участь легендарні актори театру Михайло Водяний, Маргарита Дьоміна, Євгенія Дембська. Сьогодні  постановку готує один з переможців творчої лабораторії молодих режисерів 2017 року – молодий постановник Катерина Зеленська. Це її перша прем’єра. До речі, Катерина ще й балетмейстер цієї вистави.

 Катерина Зеленська, режисер-постановник

Головні герої – дві молоді пари  намагаються зберегти сім’ю різними способами, навіть за допомогою майже вкрадених немовлят. Це історія про  неймовірну винахідливість та залізне самовладання. І звісно, про кохання, яке творить дива.

Володимир Подгородинський, головний режисер театру

Володимир Дикий, диригент-постановник

Отже, одеська музкомедія запрошує на прем’єру мюзиклу «Брехуха» 22 та 25 березня.  Для тих глядачів, які не встигнуть в березні, прем’єрні покази заплановані 10 та 11 квітня.

 

 

Комментарии закрыты