Перетворення Одеси не вщухає навіть у передвесняний період дощів та болота. На апаратній нараді Одеської Міської Ради розглянули досягнення у демонтажі тимчасових споруд та розбудові спортивних майданчиків, які продовжаться із настанням тепла. А також обговорили плани щодо реконструкції небезпечних відрізків дороги, що дозволить одеситам краще почуватись у рідному місті.

Нескінченні низки тимчасових споруд та споруд вуличної торгівлі, що вже багато десятиріч псують загальний вигляд Одеси, є не лише естетичною, але й санітарною та технічною проблемою міста. В період 2015-2016 років було прийнято 19 рішень міського виконкому про демонтаж 779 тимчасових споруд, з яких наразі було демонтовано 674. Щоправда, гроші, витрачені на демонтаж, в бюджет повертаються не завжди.

Сергій Машьянов, управління розвитку споживчого ринку ОМР

К сожалению, большинство средств не возвращаются. У меня нет статистики сейчас. но могу точно вам сказать, что большинство средств не возвращается. Особенно это касается стихийной торговли. У нас весов, ну, наверное, уже контейнер собрался, которые забираются при демонтаже стихийной торговли. И то же самое касается многих временных сооружений., которые демонтируются. Как правило, они такого уже вида, что за ними никто не приходит.

У напрямку демонтажу була виконана дійсно колосальна робота — більшість одеситів за останні кілька років так звикли до охайного вигляду вуличних будок, що навіть не пам’ятають, що було на їх місці раніше. Але головним у процесі демонтажу є збереження робочих місць.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

У нас действительно есть, что сказать, и делается очень много. Во-первых, мы сегодня вынуждены сохранять эти рабочие места, потому что мы рассматриваем не просто, как будку какую-то, а как рабочее место в городе.

Вже багато років поспіль поворот на  проспекті Шевченка біля Палацу спорту є одним з найнебезпечніших у місті, оскільки саме на ньому найчастіше трапляються автокатастрофи. А тому наразі міською владою розглядається план реконструкції цього відрізка дороги.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы знаете этот поворот возе Дворца Спорта, на котором на протяжении пяти лет было более сорока аварий. Причем достаточно серьезных. Мы приняли меры, чтобы снижалась скорость перед этим поворотом. Но к сожалению, наши наблюдения говорят о том, что он продолжается оставаться достаточно опасным, этот поворот…

Також завжди актуальною галуззю міської роботи залишаються дитячі та спортивні майданчики. Щоправда їх встановлення на період мокрої погоди призупинено, а до самої наявності таких майданчиків є зауваження місцевих жителів — проте підготовка до поновлення робіт вже триває.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Когда мы планируем закончить все эти? С началом… восстановится погода. С середины марта? Сколько им надо времени, чтобы закончить?

— При стабильном финансировании — месяца два максимум.

Тож до початку літнього сезону одесити матимуть ще більше місця, щоб займатись спортом та гуляти зі своїми дітьми. А туристичний сезон розпочнеться у більш оновленій для місцевих жителів та гостей Одесі.

Комментарии закрыты