На Одеській кіностудії зібрались автори та учасники нового проекту кінорежисера Ігоря Козлова-Петровського «Пантеон Одеси», присвяченого видатним людям, які жили, творили і залишили слід в історії  Південної Пальміри.

 Ігор Козлов-Петровський, автор проекту

 Рассказівает об исторических людях, которіе причасні к истории нашого города, о катастрофах, которіе рассказівают сегодня нам очевидці тех. Собітий. В то время, корда жизнь городских кладбищ в селем 200-300 лшет очень важно єту информацию оставить для города

В підготовці матеріалів беруть участь одеські краєзнавці, історики, вчені, мистецтвознавці. Велику підтримку надає департамент культури та туризму міської ради, всесвітній клуб одеситів. Всі документальні розповіді проілюстровані  хронікою тих часів та  мають музичний супровід. Музичний редактор та виконавець композицій –голова місії Давида Ойстраха і Святослава Ріхтера в Одесі, піаніст Юрій Дикий.

 Юрій Дикий, музичний редактор проекту

 Здесь музикальная сторона играет колосальную роль. Біла хорошая підборка материала. Я часть сделал за роялем. Звучит класика 19-начала 20 века

Зйомки проекту проходили в різних інституціях міста: університеті ім. Мечникова, бібліотеках і музеях. До складу проекту увійшли різні історії: магічні, таємничі, трагічні. З 20 запланованих серій готові три, які і були презентовані.

 Неллі Нечаєва, солістка одеської філармонії

 єтот проект носит социальную направленность, которая очень нужна для нашого поколения. Ми должни знать кем ми можем гордиться, чьи традиции нести и развиваться.

Авторська група серії документальних короткометражних фільмів «Пантеон Одеси» сподівається, що правдиві історії, які пов’язані з видатними одеситами, чий прах покоїться на 2-му Християнському кладовищі, будуть цікаві сучасникам.

 

Комментарии закрыты