Одним з основних напрямків Приморської райадміністрації, як органу місцевого самоврядування, є сприяння в реалізації прав і інтересів територіальної громади у вирішенні питань за місцем проживання громадян. Про це заявив голова Приморської райадміністрації Марат Корольов під час звіту про виконану за рік роботу. На заході був присутній Одеський міський голова Геннадій Труханов, а також народний депутат України Сергій Ківалов.

14 лютого глава Приморської районної адміністрації Марат Корольов відзвітував перед членами міської громади про виконану за рік роботу. Особливу увагу було приділено рівню соціально-економічного розвитку району, підвищенню якості освіти, а також вирішенню проблем в сфері житлово-комунального господарства. За минулий рік в Приморську райадміністрацію звернулося близько 7 тисяч городян. Всі звернення були розглянуті у встановлені законодавством терміни і по ним прийняті необхідні заходи впливу. На зустрічі були присутні близько 200 осіб — представників ОСББ, сонових, громадських організацій району, а також мер Одеси Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Это особенность работы нашей команды в том, что нам необходимо чаще встречаться, нам необходимо говорить о том, что мы сделали, что мы планируем делать и слышать от вас ваши замечания, если такие будут, предложения. Марат Валентинович в живом темпе рассказал о том, что делается в районе. На самом деле, за вот этими картинками, цифрами стоит большой напряженный труд.

Приморський район — це центральна частина міста з широким і унікальним спектром господарських функцій. В районі активно ремонтуються, відновлюються і відбудовуються з нуля дитячі дошкільні установи. Упорядковуються фасади і внутрішні приміщення шкіл, харчоблоки та системи опалення, здійснюються роботи з енергозбереження, встановлюються системи автоматичної пожежної сигналізації.

Марат Корольов, голова Приморської райадміністрації

В 2016 г. на капитальный ремонт из городского бюджета выделено 47 млн грн. Из них, по Приморскому району выполнены работы в 34 жилых домах на общую сумму практически 17 млн. грн. Ремонт кровли, ремонт систем холодного и горячего водоснабжения, водоотведения, центрального отопления, замена оконных блоков в парадных, усиление конструктивных элементов жилых домов. Также выполнены работы по модернизации и замене лифтов на общую сумму 15 млн. грн 

Майже 400 жителів Приморського району, що відносяться до соціально незахищених категорій громадян, серед них 14 ветеранів Другої світової війни, отримують адресну допомогу на різні потреби, зокрема, ремонт житла. За словами мера міста, в 2016 році міська влада подбала не тільки про створення комфортних умов для проживання, а й про зовнішній вигляд району, і в 2017 році ця робота буде продовжена.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы доведем начатое, конечно, же в ближайшее время. Одесситы увидят обновленную, отремонтированную Потемкинскую лестницу. Мы все покажем вам одесситам, как мы скрыли те недостатки. И когда мы открыли Потемкинскую лестницу и вскрыли те места, которые нуждались в реконструкции — мы действительно вовремя начали. Планируем еще выделять средства на ремонт фасадов, много денег мы выделили, в общей сумме, порядка 55 млн на ремонт ветхого и аварийного жилья.

Наприкінці зустрічі  голава Приморскої райадминистрации Марат Корольов пообіцяв, що разом зі своею командою  і надалі буде робити все можливе для розвитку центрального району міста

Комментарии закрыты