2-го серпня в Свято–Іллінському одеському чоловічому монастирі багатолюдно. Одесити зібралися у обитель на престольне свято, щоб молитовно вшанувати пам’ять пророка Іллі — одного з величних пророків священної старозавітної історії людства, палкого захисника істинної віри у єдиного Бога. Святкову Божественну літургію очолив намісник обителі Преосвященніший єпископ Арцизький Віктор.

Цікаво відзначити, що у часи земного буття пророка Іллі Старозавітнє Ізраїльське Царство втратило віру у єдиного Бога. І саме цей славетний пророк був чи не єдиним, хто її сповідав і захищав, за що багато разів пророк був майже в обіймах смерті. Від Господа Ілля був нагороджений особливим баченням за служіння, а також узятий живим на небо на вогненній колісниці.

Свято престольного торжества одеської Свято–Іллінської обителі традиційно увінчалося хресним ходом з іконою величного пророка Божого. Усіх віруючих у день уславлення пророка Іллі привітав намісник монастиря, вікарій Одеської єпархії Преосвященніший єпископ Арцизький Віктор.

Комментарии закрыты