Молодіжний Purim Hype завершував перший день свята Пурим 28 лютого. Вечірка відбулась в готелі «Marlin» і зібрала чимало гостей. У фантастичних костюмах, з гумористичними написами в руках хлопці і дівчата громади Хабад веселилися, смакували частування, дивилися шоу, брали участь в розіграші дуже цінних призів і фотографувалися на пам’ять. За традицією на початку звучав Свиток Естер. Його читав гість з Брукліну рав Шмуель Гринберг.

Із вітальним словом на вечорі виступив головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф.

Авраам ВОЛЬФ, головний рабин Одеси і Півдня України
Я вас всех поздравляю с праздником Пурим. Желаю вам веселого, удачного праздника, счастья, здоровья и много удовольствия от сегодняшнего вечера! 

Дійсно, багато задоволення отримали всі присутні — від запального виступу гумористичної групи «Квартал-770».

На другий день свята Пурим 1 березня, після читання Свитку Естер та денної молитви, у синагозі Хабад продовжилися веселощі. По різним фарбренгенам розійшлися діти, жінки та чоловіки.

Хая ВОЛЬФ, ребецн
В праздник понимаем, как мы должны на самом деле вести себя. Какие мы евреи, как мы ведем себя, какие у нас заповеди, какие обычаи.

Хасидські застілля фарбренгени є характерною рисою побуту, під час них члени громади збираються, розповідають хасидскі історії, співають і виголошують тости за життя «Ле Хаїм!».

Авраам ВОЛЬФ, головний рабин Одеси і Півдня України
Как сказал Пятый Любавичский ребе: наше тело пошло в изгнание, но нашу душу в изгнание никто не отдал!

Проклят Аман! Благословен Мордехай! На Пуримі в Одеській єврейській громаді Хабад було дуже багато «ле хаїмів», тому що в це свято великої радості за традицією чоловіки повинні сп’яніти.

Комментарии закрыты