«А приїхавши на вокзал, Пончик пончику сказав: — Нині Ханука в Одесі!» Пончики, глечики, свічки — усі атрибути свята у дитячому садку громади Хабад вже приготували до 12 грудня — початку святкування Хануки. І саме зараз малеча шукає на сенсорних навчальних столах монетки для милосердя цдакА і дзиги-севівони. Коли греки забороняли дітям в завойованому ними Єрусалимі вивчати Тору, доводилося вчитися таємно. І, якщо заходили сторонні, діти одразу ж діставали чотиригранну дзигу-севівон і робили вигляд, що зайняті іграшкою, а не Торою.

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
Ханука — очень веселый, светлый праздник. Для детей особенно веселый. Подготовка у нас уже идет несколько недель, дети рисуют, лепят, знакомятся с традициями Хануки, с ее символами. Мы готовимся к большому утреннику «Путешествие с севивоном», который будет проходить в синагоге, готовим танцы, песни и различные номера для наших родителей.

Середня група готується до виступу, їх величезний севівон — мандрівник, з ним діти ніби подорожують світом, різними країнами, і ця зупинка — в Україні.

У старшій групі до Хануки ліплять чудесні глечики, як той, з якого однієї крапельки масла було достатньо, щоб свічки горіли аж 8 днів.

Ігор
Хануку я люблю за то, что там есть радость и смех. Я люблю пончики, они сладкие, вкусные. Моя мама зажигает ханукию и готовит пончики, я ей помогаю. 

«Темряву не розганяють палицею. Але маленький промінь світла здатний розсіяти велику темряву.»

Ігор
С Ханукой, с праздником всех поздравляем!

Комментарии закрыты