Автоцентр «ROYAL MOTORS» на Грушевського, 39Б запрошує в безпечний та комфортний світ Volvo. «Я качусь» означає Volvo в перекладі. Але для тих, хто хоч одного разу сідав за кермо цього шведського авто, Volvo — насамперед, турбота! Про благополуччя водія, пасажирів і всіх, хто знаходиться навколо автомобіля. Не випадково ремінь безпеки — це дітище компанії, яке Volvo 59 років тому подарував усьому світу, зберігши мільйони життів. А перший Volvo, ласкаво прозваний Якобом, зійшов з конвеєра у Гетеборзі 14 квітня 1927 року. З цього дня і почалася епоха шведської індустріальної історії.

Якщо колись марка вважалася оплотом консерваторів, то сьогодні все з точністю до навпаки. Вибираєш не те, щоб машину, а швидше, відповідну форму, вмістилище духу Volvo. Тандем елегантності і потужності — ХС60, великий сімейний кросовер XC90, комфортний всешляховик V90 CrossCountry, компактний хетчбек V40 CrossCountry, новинка ХС40 — повноцінний кросовер компактного класу. Всі вони хороші як один.

І якщо Ви вже були раніш закохані у Volvo, то ніжні почуття до цих моделей забезпечені. А якщо не були, то настав час приєднатися до прихильників шведських «будинків» на колесах, в яких немає зайвих вензелів і витребеньок. Тільки справжня безпека, справжній затишок і справжня потужність.

Ігор ОСТАПОВ, ROYAL MOTORS
Представляю Вам новый ХС60. Этот крепкий парень родом из Швеции, где сочетание яркого дизайна с элегантным интерьером. И каждый момент в этом автомобиле продуман, просчитан на вашу безопасность.

У «ROYAL MOTORS» в ХС60 для тест-драйву панорамний дах, оздоблена шкірою торпеда, масажні сидіння, 4-зонний клімат-контроль, огляд на 360 градусів, автоматична парковка. ХС60 представлений з новими дизельними та бензиновими двигунами.

Ігор ОСТАПОВ, ROYAL MOTORS
Этот автомобиль может комплектоваться гибридным двигателем. Это сочетание бензинового 320-сильного двигателя и электроустановки мощностью 87 сил.

XC90 вражає з першого погляду.

Ігор ОСТАПОВ, ROYAL MOTORS
Это самый большой автомобиль в модельном ряде Volvo. Он сочетает в себе мужественный внешний облик и утонченный интерьер. В этом автомобиле сделана каждая деталь так, чтобы сделать вождение более приятным, простым и менее напряженным.

Розумний V90 CrossCountry. Йому потрібно задати маршрут — і він помчить Вас назустріч життю, поки Ви насолоджуєтесь розкішшю та високими технологіями у просторому салоні скандинавського дизайну.

Ігор ОСТАПОВ, ROYAL MOTORS
Этот автомобиль предназначен для вождения по любым дорогам, куда бы они Вас ни завели. И сочетает в себе высокий клиринс, полный привод и комфорт премиум-седана.

У V90 заднє сидіння трансформується в безпечне сидіння для дітей, а багажне відділення має безключовий доступ… Якщо потрібен більш компактний Volvo, то «ROYAL MOTORS» пропонує V40 CrossCountry.

Ігор ОСТАПОВ, ROYAL MOTORS
Это классический хэтчбек с ярко выраженными спортивными чертами, сочетающий в себе полный привод, турбированный двигатель, увеличенный дорожный просвет. Это идеальный автомобиль для поездок по городу и за его пределами. 

Щит і спис Марса в лого — це символ сталі, одної з найбільших індустрій Швеції. А молот Тора у фарах — данина скандинавській міфології. Легендарний Volvo у 2018-ому також пропонує ХС40. Виразний дизайн і приголомшливі технології — ХС40 просто створений для мегаполісу. Функція PilotAssist дозволить Вам розслабитися під час пересування по місту, бо підтримує постійну швидкість і відстань до транспортного засобу попереду і навіть допомагає утримувати автомобіль у межах смуги. Volvo XC40 дає контроль над ситуацією — і Ви спокійні.

Volvo — у автоцентрі «ROYAL MOTORS» на Грушевського, 39Б.
Телефон: 734-18-00.
volvocars.od.ua

 

Комментарии закрыты