З 24 по 26 квітня в Одеській національній академії зв’язку ім. Попова проходить семінар, присвячений використанню інформаційно-комунікаційних технологій для порятунку людського життя.  Щоб вирішити питання, пов’язані з налагодженням комунікацій у разі небезпеки, а також обмінятися досвідом до академії з’їхалися експерти з 11 країн: США, Японії, Швейцарії, Казахстану, Австрії, Бельгії тощо.

Маріца
Дельгаду, представник МСЕ
Оскільки сьогодні в різних куточках світу відбуваються різні надзвичайні події дуже важливо пояснити, навіщо нам необхідно забезпечення безперебійного зв’язку в цих місцях, ми повинні донести це обов’язково до всього населення і ми повинні розуміти, що цим займатися потрібно всім разом на глобальному рівні. 

Ярослав Пондер, керівник регіонального відділення МСЕ
Один з найважливіших пріоритетів нашої роботи показати, що ІКТ використовуються не тільки для розваг в індустрії розваг, а й також для таких серйозних проблем як порятунок життів.    комуніка

Нові можливості, які отримало людство, спричиняють нові небезпеки, тому зв’язок у сучасному світі вкрай важливий, запевняє ректор академії Петро Воробієнко.

Петро Воробієнко
, ректор ОНАС ім. Попова
Какие риски и катастрофы различные технические и вот автомобильные , все это надо учитывать. И та особенность, которая есть у нас. Связь всегда должна быть качественная, но в данном случае она должна быть исключительно надежной , потому что как раз отказ связи в этот момент времени может привести к большим неприятностям , большим горям, последствиям и так дальше.

Представити службу спасіння 112, в яку можна звернутися в разі будь-якої надзвичайної ситуації  приїхав з Киргизстану спеціаліст з електрозв’язку Улан Асаналієв. За його словам до служби централізовано надходять звернення, після чого працівники починають оперативно діяти. Також наразі розроблений спеціальний мобільний додаток.           

Улан Асаналієв, спеціаліст з електрозв
‘язку при НС (Киргизстан)
Да мобильная связь используется посредство мобильного приложения, которые можно закачавть в нашей стране и любой человек даже на улице увидел ДТП, снимет, видео можно отправлять, голосовое и фото. Да, можно отправить на службу, они реагируют и выезжают соответственно для спасения.

Додамо, що також в рамках семінару будуть освітлюватися наступні питання: використання ІКТ для вирішення проблем зміни клімату, телемедицина, міжнародне співробітництво в галузі ІКТ для спасіння життя, технічні рішення, приклади вдалого використанні ІКТ в надзвичайних ситуаціях та інші.

Комментарии закрыты