Перше вересня в навчально-виховному комплексі №19 стало не тільки днем знань для всіх учнів, а й такою довгоочікуваною датою відкриття дитячого садка при школі. Завдяки коштам, виділеним з міського бюджету, ще в 2015 році почалася реконструкція садка, який знаходиться в одній будівлі з загальноосвітньою школою на вулиці Кустанайській. Колись зруйнований і запущений корпус за кілька років перетворився на чудовий дитячий сад, який налічує 6 груп і готовий прийняти близько 150 маленьких жителів Малиновського району та допомогти у вирішенні питання нескінченних черг в садки.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я считаю, что сегодня действительно праздник, наш общий праздник, посвященный дню знаний. Мы как всегда к дню города дарим Одессе, нашей красавице Одессе, ещё одно красивое дошкольное учреждение. И вообще я хочу вам сказать что название «окраины города», я могу согласиться только в той части, если это касается географии. Если мы определяем географические положения, то «окраины» здесь слово уместное, может быть. Но никак по уровню жизни. И мы это всё меняем нашими конкретными делами.

До ремонту, крило дитсадка було в настільки жалюгідному стані, що його довелося відновлювати практично з нуля. Нова установа створена перш за все для комфорту і затишку діток, а також оснащена всією необхідною технікою: електропідігрівом підлог, новим музичним залом, сучасною кухнею, затишними дитячими та спальнями. Варто зазначити що садок перевершив всі очікування батьків малюків, які по початку реконструкції побоювалися і не вірили, що в районі дійсно може з’явитися таке місце.

Позвольте вам от имени всех родителей нашего микрорайона выразить вам искреннюю благодарность и глубокую признательность за то что в нашем районе открылся такой замечательный, такой современный детский сад. 

-Спасибо за садик.

-А как тебя зовут?

-Андрей

-Андрей, спасибо тебе большое. 

-Дяди, тёти постарались чтоб ребятам угодить. Чтобы спокойно папу с мамой на работу отпустить!

-Спасибо большое всем дядям и тетям, которые принимали участие для открытия этого детского садика.

Окрім відреставрованого садочку, біля навчально-виховного комплексу №19 вже добудовується дитячий та спортивний майданчики, які будуть доступні для всіх маленьких одеситів в окрузі. Також, у самій будівлі школи додали нові 8 класів на новому третьому поверсі. Нарешті, на радість усіх 600 учнів, вони зможуть займатись в одну зміну. На святковій лінійці матеріально-технічну базу закладу поповнили 5 телевізорами, проте все це тільки початок перед майбутнім ремонтом.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Подготовили всё к будущим работам. В следующем году у нас планы отремонтировать там где необходимо школу: крыша, фасад, внутри провести ремонт. Также, у нас всё это запланировано, чтобы весь комплекс заиграл. Шикарная, на мой взгляд, красивая детская площадка, чего не было здесь. Это не просто школа, это не просто детский сад, это культурный центр данного микрорайона.

Приємно після довгого літа приходити в нову школу, особливо, якщо в ній створено всі умови для навчання. Сьогодні у міської влади немає відмінності між районами, натомість є сумлінний підхід до благоустрою міста, особливо якщо це стосується дітей. Для справжнього одесита не існує слова «окраїна», і за останні роки дійсно вся Одеса перетворюється і налаштовує на те щоб будувати тут гарне майбутнє.

Комментарии закрыты