Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел і очільник Одеської області Сергій Гриневецький взяли участь у передачі 20-ти кисневих концентраторів від Одеської єпархії Української Православної Церкви і Благодійного фонду «Покров та милосердя» — Одеському обласному очному шпиталю інвалідів війни, де розгорнуті ліжко-місця для хворих на COVID-19.

Очільник області висловив слова вдячності Одеській єпархії і Благодійному фонду «Покров та милосердя» за співпрацю. Він запевнив, що і надалі ця взаємодія буде результативною та направленою на те, щоб кожна людина відчувала себе захищеною.

Т.в.о. директорки департаменту охорони здоров’я ООДА Наталія Одарій-Захар’єва наголосила, що Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни розрахований на 110 ліжок і на цей час забезпечений засобами індивідуального захисту, медикаментами та харчуванням у повному обсязі.

Передані концентратори являють собою потужні та легкі в експлуатації апарати, які подаватимуть потік чистого кисню у більшій концентрації, ніж в атмосферному повітрі. Технічні характеристики апарату дозволять значно подовжити його використання. Окрім того, панель концентратора оснащена спеціальними звуковими сигналами, завдяки чому він є безпечний та надійний для пацієнтів.

Усі присутні на важливій події підкреслили, що підтримка медиків в умовах пандемії є пріоритетним питанням.

Комментарии закрыты