В Одесі з’явиться швидка допомога для безпритульних тварин. Такою інформацією поділилася виконуюча обов’язки директора департаменту екології Валентина Дацюк після засідання виконкому 25 січня. В одеську програму захисту тваринного світу, відповідно до вимог зоозахисників і волонтерів, будуть додані пункти про створення швидкої допомоги для тварин. Відзначимо, що така допомога призначена тільки для бездомних котів або собак, місто планує закупити одну спеціальну машину, яка буде виїжджати на місця у той час, коли притулки або пункти відлову будуть зачинені.

Валентина Дацюк, в.о. директору департаменту екології ОМР

Это и травмы на дорогах, и оказание срочной медицинской помощи. В составе КП «Служба отлова» есть фельдшер, который на первом этапе может оказать первую помощь. В том случае, если этой помощи будет недостаточно, животное будет доставлено в клинику любого подчинения, которая работает в ночное время. Хочу напомнить что на сегодня у нас уже есть служба отлова, которая работает более 10 лет. в составе этой службы — 4 автомобиля для отлова животных, которые работают по каждому району города. И ещё один автомобиль будет ориентирован на оказание скорой медпомощи.

На організацію служби швидкої медичної допомоги для тварин місто планує виділити 600 тисяч гривень — на придбання автомобіля. Також, службі присвоять свій телефонний номер, як у справжньої швидкої. Відповідне рішення буде винесено на сесію міськради, яка відбудеться 16 лютого.

Комментарии закрыты