28  травня в Одеській середній школі № 69 відбувся флешмоб, де учням  розповіли про сортування сміття.  Захід — не для галочки,  відтепер учні мають змогу закріпити здобуті знання на практиці, адже  в школі з’явився куточок сортування сміття.

Якщо мама і батько, бабсуся дадуть Вам у школу мінеральну водичку у пластиковій бутилочці, куди ви пластикову бутилочку викините? Не переребимо.  Відповідний контейнер, да положимо. А якщо у вас, наприклад закінчився ваш шкільний зошит вий його викиньте чи як? Так куди викините? В папаір. В папір, молодці.


Марія Романенко
, директор середньої школи № 69
Це перш за все велика об’ємна робота розяснень, інформаційно-роз’яснювального  характеру. Ви знаєте, наші діти уже готові до цього , вони отримують надзвичайну велику інформацію , особливо це дуже добре відбувається за кордоном, а все що відбувається за кордоном їх по-особливому цікавить . І я думаю, що вони будуть нашими першими помічниками, одиннадцятикласники будуть пояснювати нашим першим класам, перші класи будуть слухати четверті класи, четверті класи будуть говорити бабусям і дідусям про необхідність всього цього, а ми вчителі будемо виконувати свою функцію

Шістдесят дев’ята школа — не єдина, в якій  буде впроваджена така система.

Олександр Іваницький, депутат Одеської міськради 
Пилотно я запускаю первые 7 школ Малиновского района, это наше опорное центральные школы , в которых мы запускаем так скажем уголки сортировки так званного сбора мусора . Есть определенная договоренность с мусоровывозящими компаиями, которые представят в эти школы отдельные контейнера для вывоза данных так скажем разделенных пакетов на конкретно переработку этого мусора.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року всі українці повинні  обов’язково сортувати сміття за видами відповідно до норми ЗУ «Про відходи».

Комментарии закрыты