Не дивлячись на те, що в Стамбульському парку офіційно заборонений вигул домашніх тварин, все одно знаходяться ті, хто нажаль нехтує цими правилами. Спеціально для жителів центру міста, які вже давно мали потребу в окремому місці для вигулу собак, згідно з дорученням Одеського міського голови, правіше Стамбульського парку, на нижній терасі буде створено майданчик для вигулу тварин. Такий майданчик буде відкрито вже в серпні цього року.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Действительно, вы знаете, Стамбульский парк до недавнего времени был просто банальным местом для выгула собак. Потому что действительно в центре города гулять с собаками…а у нас в Одессе очень много людей любят домашних животных. Поэтому, чтобы не было так что мы не позаботились о них. Если смотреть, нижняя терасса Стамбульского парка, дальше идет территория, которая не вошла в Стамбульский парк. Она достаточно запущена, как и всё было запущено до недавнего времени. Поэтому, в ближайшее время, для тех кто гуляет в центре города, необходимо подготовить территорию для выгула собак. Чтобы они гуляли там. И также предусматривайте как она будет обслуживаться там. Как будут за ней смотреть. Всё это сделать для животных, но по-человечески.

Також, у Стамбульському парку планують розширити зону комфорту і створити ще один громадський туалет, який буде побудований з боку Думської площі і обладнаний приміщеннями для людей з особливими потребами та інвалідів.

Комментарии закрыты