Легенда гоночного спорту в Одесі! Виняткова подія, яку чекали всі автолюбителі нашого регіону. Хіроші Масуока — світова легенда ралі. Він завойовував перші місця на трасах в арабських Еміратах, італійському ралі «Баха» і став першим японцем, який виграв знамените ралі «Дакар» два рази поспіль. Екстремально проїхатися з професійним гонщиком бездоріжжям, а також на власному досвіді переконатися в першокласних характеристиках позашляховиків Mitsubishi — таку унікальну можливість отримали одесити під час тест-драйву, який відбувся 18 червня. Легенда світового ралі Хіроші Масуока продемонстрував на що здатний флагман модельного ряду — Mitsubishi Pajero Sport. Подробиці — далі в сюжеті.

На спеціально підготовленій трасі від Одесою відбувся тест-драйв позашляховиків марки Mitsubishi. Показові заїзди виконав легендарний японській гонщик, дворазовій переможець ралі «ДакАр» Хіроші Масуока. Любителі якісних автомобілів разом із гонщиком змогли оцінити унікальні характеристики позашляховиків і отримати незабутні враження.

Хіроші Масуока, Дворазовий переможець ралі «Дакар»

У цього автомобіля три характеристики, які його відрізняють. В першу чергу — це надійність, в другу — безпека і в третю чергу — можливість пересуватися на будь-яких поверхнях. У нового Mitsubishi Pajero Sport абсолютно новий двигун, нова 8-ступінчаста автоматна коробка передач, а також набагато більш преміальна і якісна обробка.

Mitsubishi Pajero Sport — це автомобіль призначений для людей з активною життєвою позицією. Стильний і комфортний позашляховик, ідеально підходить, як для міського середовища, так і для самих екстремальних умов: ліси, пустелі, гори або навіть засніжені дороги. Як зазначає легендарний японський гонщик — ця машина здатна практично на все. У цьому змогли переконатися і одеські автолюбителі. Вражені пасажири після екстремального заїзду дивляться на Pajero Sport зовсім іншими очима.

Костянтин, одесит

Подвеска отработала шикарно, по поводу прыжка — ожидал какого-то динамического удара, все прошло неймоверно мягко, впечатления полностью оправдались, эмоции зашкаливают. Спасибо. Ну если честно, мой отец хочет такой джип. Поэтому я буду делиться впечатлениями и достаточно уговаривать.

Олександр, одесит

Я никогда бы не подумал, что эта машина может вытворять такие вещи. Благодаря водителю — это непередаваемые ощущения: он ее и ложит, в разные стороны. Просто не передаваемо. Супер! Машина отличная — ведет себя.. джип, чтобы вел себя таким образом — я б никогда и не подумал. Все супер, отлично!

Важливо відзначити, що у створенні Mitsubishi Pajero Sport брав участь сам Хіроші Масуока. Адже наразі він є співробітником Mitsubishi Motors Corporation. І його цінні навички та знання успішно використовуються в розробці позашляховиків даної марки. А чудово пройдені тест-драйви ще раз доводять, що автомобілі Mitsubishi — не залишать байдужим навіть найвибагливішого клієнта.

Комментарии закрыты