Генеральний консул Туреччини в Одесі пан Джеміль Уфук Тогрул відвідав багатопрофільний медичний центр Університетської клініки Одеського національного медичного університету, для якого турецькою стороною було закуплено унікальне обладнання з України, Китаю, Білорусі та Японії. Воно вже встановлено і працює у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії.

 

Дуже важливо, що закупівлы передували консультації з медиками. Саме вони визначали, яке обладнання, виходячи зі співвідношення «ціна-якість» і репутації фірми-виробника, найкраще придбати.
Джеміль Уфук Тогрул, Генеральний консул Туреччини в Одесі

Під час нашої попередньої зустрічі з паном ректором, від повідомив нам про потреби уніерситетського медичного центру в такому устаткуванні, ми передали цю інформацію до нашої організації ТІКА, яка і реалізувала цей проект. ТІКА  підтримує об’єкти соціальної сфери. Вона працює в багатьох країнах світу, але її бюджет власне для українських проектів дуже великий. Взагалі ж Україна — особлива країна для Туреччини. Важливе значення має і Одеса.
Генеральний Консул Туреччини в Одесі разом з керівництвом Одеського Національного медуніверситету та співробітниками відділення обговорив перспективи подальшої співпраці, а також оглянув відділення. Тепер тут є дуже необхідна для роботи мобільна рентген-установка харківського виробництва, яка дозволяє проводити обстеження безпосередньо в палаті, де знаходиться хворий. Це особливо важливо для тих пацієнтів, яких, з огляду на їх стан, не можна переміщати.
Валерія Марічереда, проректор ОНМедУ

Мы подали заявку, выиграли грант и получили то оборудование, которое необходимо для того, чтобы усилить, улучшить и поднять качество нашего отделения интенсивной терапии
Найважливішим і значущим придбанням медики вважають бронхоскоп, заснований на високоточній японській оптиці. Прилад дозволяє зайти в трахеобронхіальное дерево пацієнта, розібратися, що там відбувається і оперативно видалити мокроту, кров, що потрапляє туди при різних легеневих патологіях.

Ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан щиро вдячний Генеральному консулу Туреччини в Одесі за надану університету допомогу, за обладнання, яке допомогло врятувати вже десятки життів.
Валерій Запорожан, ректор ОНМедУ

Здравоохранение, образование и наука не имеют границ. Мир движется вперед. Только объединив усилия многих стран, можно решить такие проблемы  У нас очень широкое сотрудничество в области науки и медицины. Но особенно с Турцией. во-первых, благодаря усилиям господина Генерального консула. Спасибо вам большое, я вам очень благодарен за это. Вот совсем недавно было заседание акушеров-гинекологов в Стамбуле, и я предложил создать Ассоциацию акушеров-гинеколов стран Причерноморья
Після відвідення відділення турецький дипломаа і медики сфотографувалися на пам’ять і попрощалися — ненадовго. Адже незабаром їм знову доведеться зустрітися — в Туреччину збирається делегація одеських вчених. Саме завдяки таким зустрічам прискорюється інтеграція України у світову спільноту

Ігор Шпак, директор Університетської клініки ОНМедУ

Нужно сказать, что Одесский национальный медицинский университет за последние годы очень серьезно модернизируется. В том числе и это подразделение. Сегодня нас посетил консул Турции, который убедился в том, что … используется по назначению, высокоэффективно и приносит пользу людям. Мы надеемся, что эта тенденция международного сотрудничества сохранится и на будущее

Комментарии закрыты