В ці вересневі дні виповнюється 45 років з того моменту, як режисер, педагог, актор Анатолій Іванович Падука почав свою творчу діяльність в Одесі. І майже 35 з них присвячені вихованню молодих талантів. Останнє десятиліття Анатолій Іванович керує театральною студією в центрі дитячої творчості «Дивосвіт». Саме силами студійців була поставлена вистава «Сойчине крило» за мотивами твору Івана Франка. Її показ і був присвячений ювілею творчої діяльності Анатолія Падуки.

45 років тому, у вересні 1973 року лауреат республіканського конкурсу Анатолій Падука був запрошений в Одесу в театр юного глядача. І майже 35 років з цього строку він присвятив вихованню молодих талантів.  Його вихованці підкорюють відомі сцени в Україні та за кордоном. Це звісно, велика гордість та щастя для вчителя. Творчий звіт режисера-педагога відбувся саме в рідному театрі. Була показана вистава «Сойчине крило» за досить складним твором Івана Франка в постановці і за сценарієм Анатолія Падуки.

 Анатолий Падука-Голот, режисер-педагог

2перечитав єто произведение, мне подарила моя ученица ведущая актрису укр. Татра Марина Климова.я понял, что єта проза может стаь моно-спектаклем для татьяни. Ви нашивали ее долго. Я не писал до того сценарий. Но ми справились.

Головну жіночу роль виконала найкраща вихованка студії Анатоля Падуки Тетяна Пятковська . Власне ця вистава ставилася під неї, і показ 21 вересня був присвячений її уходу з колективу.

Тетяна П’ятковська, вихованка студії

Це жінка з важкою долею, жінка, яка шукає виходу з ситуації. Хоче повернутися до себе колишньої. Знову любити, знову жити

у Франка завершується тим, що героїня повертається до свого коханого. У нас фінал відкритий. Кожен вирішує сам.

Головну чоловічу роль, пана радника втілив перспективний актор студії Микола Вєтров.

 Микола Вєтров, староста студії

мого персонажа зовут Хома. Єто типичная гуцульская интеллигенция начала 20 века. Корда проходили процеси становлення государства. Карпатская интеллигенция принимала в єтомспецифическую роль

В постановці заняті як досвідчені студійці, які займають десь 4 роки, і новачки, що тільки поступили до театральної студії. Загалом  11 учасників, включно із звукорежисером і самим Анатолієм Івановичем.

Як відзначають студійці , головна риса їхнього педагога — це людяність, доброта, щирість.

Олена Мунтян, вихованка студії

28єто уникальная личность. Он занимается тем, чем должен. Что предназначено сульбой. Чему вас научил- сила Духа. Дикція. Держаться на сцене. Я ему очень благодатна.

 Данило Міхно, вихованець студії

Мне много внем нравится. Он шутливий,добрій. Никогда не обидит. Поменять в нем ничего не хочется. Человек очень хороший.

 Микола Вєтров, староста студії

4.37-5.07 На самом деле єто качество присуще многим театральнім педагогам- єто честность. Второе-проницательность. Он видит, что подкоректировать, на что обратить внимание

Прийом в театральну студію під керівництвом педагога-режисера, лауреата всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Анатолія Падуки в центрі дитячої творчості «Дивосвіт», що на Спиридонівській 10, триває.

Комментарии закрыты