Театральна студія , якою керує режисер-педагог Анатолій Іванович Падука представила глядачеві ескізи за українськими та російськими байками 17-18 століть. На виставі « Езоп, Федір і журавлина» в центрі дитячої творчості «Дивосвіт» побували наші кореспонденти.

Майже 35 років свого творчого життя  режисер-педагог Анатолій Падука присвятив вихованню молодих талантів. Останнє десятиліття Анатолій Іванович керує театральною студією в центрі дитячої творчості «Дивосвіт», що на Спирідонівській, 10а.  Його вихованці підкорюють відомі сцени в Україні та за кордоном. В Одесі театральна студія грає по 50 вистав щорічно. Матеріал для постановок завжди обирається нелегкий: маловідомі твори Крилова, Франка, Котляревського. Зараз режисер-постановник звернувся до байок 17-18 століть.

 Анатолій Падука-Голот, режисер-педагог

В постановці заняті як досвідчені студійці, які займаються десь 4 роки, так і новачки, що тільки поступили до театральної студії. Ця робота – своєрідний екзамен з акторської майстерності.

Нову постановку можна буде ще побачити 23 грудня на сцені центра дитячої творчості «Дивосвіт». А поки що сьогоднішні глядачі діляться своїми враженнями.

Режисер-педагог Анатолій Падука сподівається. що в новому році виставу можна буде побачити на малій сцені театру юного глядача. Взагалі, в Анаталія Івановича багато творчих планів на 2019-й.  Побажаємо, щоб все задумане збулося! А для тих дівчаток та хлопців, що хочуть пов’язати своє життя з акторською чи режисерською професією, двері театральної студії завжди відкриті.

 

Комментарии закрыты