Одеський театр опери та балету продовжує презентувати насамперед маленьким глядачам пізнавально-розважальні програми. Подорожуючи до оркестру, пізнаючи світ балету та опери діти та юнацтво залучаються до кращих зразків світового мистецтва. А театр дбайливо вирощую нове покоління своїх глядачів. 17 та 30 березня відбудуться прем’єрні покази феєрії-казки «Народження балерини». Наша знімальна група побувала на репетиції вистави і поспілкувалася з авторською командою.

«Народження балерини» — це вже друга вистава програми «Одеська опера –дітям!». Автор проекту, музикознавець Людмила Сергійчук впевнена, що такі пізнавально-розважальні програми допомагають маленьким глядачам поринути в таємничий і чарівний світ мистецтва. В минулому році театр презентував виставу « Подорож в оркестр», цього річ маленьких театралів чекає казкова розповідь про балет.

Людмила Сергійчук, автор ідеї та лібрето

Керівництво театру підтримує розвиток просвітницьких дитячих програм та відзначає їх особливу актуальність та важливість  в естетичному вихованні дитини.

 Надія Бабіч, ген.директор оперного театру

Щоб підкорити непосидючу дитячу аудиторію, про складне потрібно розповідати весело,  вирішила творча група. Так народилась захоплююча історія про шлях маленької дівчинки до своєї мети – стати балериною. Для виконання головної партії театр запросив учениць зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» дитячої школи мистецтв №4. Партії дорослих героїв виконують артисти балету одеського оперного.

У виставі представлені яскраві та легкі для дитячого сприйняття уривки з відомих балетів Чайковського та хореографічні мініатюри на музику Шумана, ДелІба, Сен-Санса.

Віталій Ковальчук, диригент-постановник

У кожного героя вистави є своя лінія, своя драматургія. Як відзначають автори, в процесі роботи над казкою в творчій співпраці всієї команди народжуються нові імпровізаційні моменти.

Павло Кошка, режисер-постановник

Отже, 17 та 30 березня на сцені одеського оперного театру відбудуться прем’єрні покази феєрії-казки для всієї родини «Народження балерини».  Двоактна вистава з антрактом надасть можливість маленьким глядачам поринути в чудовий світ класичного мистецтва – в світ балету!.

Комментарии закрыты