Діти — для дітей.  До Різдва Христова в «Будинку з ангелом» маленькі актори Театральної студії Гоголя показали виставу  «Бик, Осел та Зірка»», поставлену  за п’єсою Михайла Бартенєва та Андрія Усачьова. Це перша спроба студії звернутися до біблейського сюжету і взагалі до серйозного матеріалу. Поринути в дивовижний світ різдвяної містерії зможемо просто зараз — в нашому наступному сюжеті.

Кращий дитячий театр для дітей. Саме так називають в «Будинку з ангелом» Театральну студію Гоголя. 25 грудня  юні актори показали прем’єру — виставу  «Бик, Осел та Зірка»», поставлену  за п’єсою Михайла Бартенєва та Андрія Усачьова.

Олександр Поточний, керівник Театральної студії Гоголя

 Це перша спроба студії звернутися до біблейського сюжету і взагалі до серйозного матеріалу . В репертуарі до цього були лише комедії.  Цікаво, що поставити різдвяну містерію запропонували режисерові самі студійці –актори старшої групи «Вініпухи». До речі, в постановці зайняті і зовсім юні актори.

 Настя Безродна, виконавиця ролі Осла

Бика грають два актора, які вже декілька років займаються в студії. В момент просвітлення персонажа відбувається зміна акторів.

 Антоніна Лапунок, виконавиця ролі Бика

Григорій Поточний, виконавець ролі Бика

Така практика існує в «Будинку з ангелом» близько 20 років. Його вихованці і самі займаються арт-терапією, і дивляться вистави, з якими до них приїжджають актори різних театрів Одеси. В реабілітаційному центрі впевнені: саме акторська діяльність знімає всі можливі блоки. А тому мистецтво у лікуванні особливих дітей повинно стояти на одній сходинці разом з масажем та прийомами психологів.  Отже сьогодні вихованці «Будинку з ангелом» мали можливість поринути в дивовижний світ різдвяної містерії, яку подарувала Театральної студії Гоголя.

 

Комментарии закрыты