7 лютого, Свята Церква урочистошанує день пам’яті великого угодника і святителя Григорія Богослова. В цей день, його Високопреосвященство, митрополит Одеський і ІзмаїльськийАгафангелзвершивбожественнулітургію в храмі на честь святителя Григорія Богослова м.Одеси. Детальніше в нашомусюжеті.

10 лютого в день пам’ятісвятихновомучеників і споведниківРуської Церкви Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив святкову божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Слобідці в Одесі, за якоюпривітав настоятеля храму протоієрея Григорія Герасіменюка з його ювілеєм — дев’яностоліттям.

10 лютого православніодеситимолитовновшановувалипам’ятьсвятихновомучеників і сповідниківРуської Церкви. З нагодиурочистості, в будівлі Аграрного університетуОдеси, в храмі святого апостола Андрія Первозванного і святихновомучениківбулазвершенасвяткова божественна літургія.

31-го січня знімальна група телеканалу ГЛАС разом з іншими представниками національних і регіональних ЗМІ відвідала село МихайлівкуСаратського району Одеської області. Цей населений пункт привернув увагу громадськості в зв’язку з ситуацією навколо храму Святого Архистратига Михаїла. Про перехід громади в ПЦУ заявили представники місцевої адміністрації в той час, як прихожани храму залишаються вірними Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнішим митрополитом Онуфрієм.

10 лютого з благословенняВисокопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, Преосвященніший Аркадій, єпископ Овідіопольський, вікарій Одеської єпархії звершив освячення Спасо-Преображенського храму смт. Великодолинське і Божественну літургію.

12 лютого, у свято Трьох святителів нашої святої Церкви — Василія Великого, Григорія Богослова, ІоаннаЗлатоустого — з благословення Митрополита Агафангела, єпископАркадійзвершивБожественнуЛітургію в селі Холодна Балка, в храмі, якийвідзначає в цей день престольне свято.

Наступний сюжет нашоговипускуознайомить
Вас ізтим, як проходила здачакрові для дітей з онкологічнимизахворюваннями. У якостідоноріввиступилисвященнослужителіОдеськоїєпархії.

Комментарии закрыты