7 квітня православні християни відзначають пам’ять однієї з найзначніших подій в Євангельській історії — дня Благовіщення Пресвятої Богородиці. Згідно зі Священним Писанням,одного разу Святу Діву Марію відвідав архангел Гавриїл і привітав Її знаменитою фразою: «Радуйся, Благодатна!». Ці слова стали першою благою звісткою для всього людства з моменту гріхопадіння.

Богослужіння 5-го тижня Великого посту відрізняється невеликою особливістю: в середу ввечері відбувається читання канону свт. Андрія Критського і житія прп. Марії Єгипетської. При цьому Великий канон прочитується повністю, а не як на першій седмиці поста. Детальніше про це богослужінні розповість нашим телеглядачам наступний сюжет.

10 квітня Одеса святкувала 75 річницю визволення міста від нацистських загарбників. Цей день для городян — найбільше свято пам’яті і миру. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Високопреосвященніший Агафангел, а також представники влади міста й області, сотні одеситів взяли участь в урочистостях з нагоди знаменної дати.

Великий піст — час для діяльної, посиленої роботи над своєю душею. Головна мета посту — придбання християнської любові і викорінення гріховних схильностей — пристрастей — які затьмарюють розум людини і відводять його від Бога. Детальніше про боротьбу з пристрастями — в нашому наступному сюжеті.

Комментарии закрыты