Пішов з життя Володимир Станіславович Філіпчук — людина, яка вписала свою яскраву і значиму сторінку в новітню історію рідного міста. Про це красномовно свідчать високі звання: Герой України, Почесний громадянин Одеси, Почесний громадянин Одеської області. Ті, хто був знайомий з Володимиром Станіславовичем, завжди говорили і говорять: «Красива людина!». Він дійсно був гарний і зовні, і духовно, і у своїх вчинках. Добра пам’ять про красиву, світлу, розумну, щедру людину буде зберігатися в серцях багатьох одеситів, які прийшли в четвер 15 серпня в Спасо-Преображенський кафедральний собор попрощатися з Володимиром Станіславовичем і провести його в останню путь, помолитися про його упокоєння у Царстві Небесному .. .Медіагрупа Глас і Одеська Єпархія висловлюють співчуття рідним і близьким Володимира Станіславовича і поділяють з ними скорботу втрати. Царство Небесне! Вічний спокій!

9 серпня одесити молитовно вшанували пам’ять святого великомученика та цілителя Панетелеймона. У нашому місті є монастир присвячений цьому святому та вулиця, на якій він знаходиться. Святкову божественну літургію у день пам’яті великомученика Панателеймона очолив намісник обителі Високопреосвященнійший архієпископ Овідіопольський Аркадій у співвслужінні Преосвященнійшого Віктора єпископа Арцизького та міського духовенста. На богослужінні побувала і наша знімальна група.

День Народження – це, найприємніший день у житті кожної людини, тому що, у цей день у світі з’являється нове благословенне Богом життя, яке ще сиві філософи античності порівнювали з народженням у просторах безмежного Всесвіту найяскравішої зірки, ясне світло якої сяє на усі простори галактики. 11-го серпня у календарі молитовної пам’яті святих Православної Церкви, відзначається День Народження святителя Миколая Чудотворця, про якого далі наш сюжет.

14 серпня починається Успенський піст. Коли православні християни шанують пам’ять семи мучеників Маккавеїв. Також цей день відомий багатьом як «Медовий спас». Детальніше про ці свята і про те як вони проходять в православній Одесі в нашому наступному сюжеті.

Комментарии закрыты