Ряд проектів стартував в рамках Громадського бюжету. Зокрема проект «Удосконалення операційного відділення Міської лікарні №1». Це ініціатива спрямована на те, щоб поліпшиті якість медичного обслуговування. Подробиці — далі у сюжеті.

В рамках онлайн-платформи «Соціально-активний громадянин» благодійний фонд «Відродження Єврейської лікарні», який веде роботу зі створення медицини європейського рівня, презентував проект «Удосконалення операційного відділення Міської лікарні №1» на першому етапі виконаної роботи.

Катерина Железова, представник БФ «Відродження Єврейської лікарні»

Прежде всего, это увеличение точности проводимых операций хирургических и уменьшение болезненности. Кроме того, очень важным моментом будет являться видеофиксация, видеонаблюдение, возможность увеличения изображения во время операции. То есть, здесь речь идет о таком оборудовании, на таком уровне оборудования, за которым часто одесситы вынуждены обращаться в иностранные или в частные клиники.

Як повідомила Катерина Железова позитивним ефектом інтеграції обладнання в лікувальний процес будуть користуватися всі пацієнти, яким показані вищевказані лікувально-діагностичні процедури і операції. За словами автора проекту, для одеситів такі медичні послуги будуть абсолютно безкоштовними.

Катерина Железова, представник БФ «Відродження Єврейської лікарні»

Бюджет мы указали максимальный — 5 млн грн, которые можно заявить. Мы специально не делили этотпроект на 2 более мелких, потому что они взаимосвязаны, мы не размещали от своего лица 2 заявки — решили использовать максимальную возможность уделить внимание операционной. Почему операционная? Потому что это жизненно важная зона в больнице, жизненно важное отделение. Туда поступают люди в довольно тяжелых состояниях.

За словами автора проекту, в разі, якщо одесити підтримають даний проект, його планується реалізувати до грудня поточного року. Наступним етапом буде реконструкція Єврейської лікарні. А наскільки вона буде глобальна, ми дізнаємось з наступних подій, які проанонсує Катерина Железова.

Комментарии закрыты