На честь дня місцевого самоврядування в Одесі 8 грудня відбулася 11 конференція органів самоорганізації населення. Саме в Одесі народилася перша міська асоціація органів самоорганізації і була прийнята перша програма направлена на сприяння їх роботи.

Органи самоврядування є тією ланкою, яка безпосередньо займається вирішенням проблем населення. В мерії Геннадій Труханов нагородив найбільш активних співробітників, які здійснюють взаємодію органів місцевої самоорганізації та привітав їх з професійним святом.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы действительно являетесь лидерами, лидерами общественного мнения, лидерами своих участков. И я, конечно, желаю вам успехов в работе, желаю чтобы все, поставленные вами цели в своей работы были достигнуты с хорошими результатами. Со своей стороны, хотел бы сказать, что мы готовы, как всегда, к тесному сотрудничеству. Мы готовы всегда быть рядом с вами, вникать в проблемы.

Результати взаємодії органів самоорганізації із міською владою видно вже сьогодні. В багатьох «забутих» приватних секторах з’явилося вуличне освітлення, розпочато ремонт доріг, каналізацій, відбувається відкриття амбулаторій. В даний момент, реалізовується кілька масштабних проектів, серед яких капітальний ремонт дамби Хаджибейського лиману, на який вже виділили 40 мільйонів. На сьогодні, рівень води в лимані перевищує допустимий на 2 метри, для ремонту було виділено найбільш аварійну ділянку, протяжністю в 900 метрів. Зараз Одеса також потребує нових серйозних інфраструктурних рішень. Поступово зменшується берегова лінія пляжів і місто сповзає в море. Геннадій Труханов, в своєму виступі підкреслив, що цією проблемою вже зацікавилися в ЄС.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Моя поездка в Брюссель, которая была недавно, не просто так, покрасоваться, она носила прежде всего деловой характер. Мы проговорили с еврокомиссарами, занимающимися этим. Выделяются колоссальные деньги Евросоюзом, на проведение таких работ. Берегоукрепительных работ, берегозащитных.

За слова міського голови, в 2017 році пріоритет буде відданий реалізації безпосередньо інфраструктурних проектів.

Крім того, депутат міської ради, Олександр Іваницький представив проект, спрямований на стабілізацію криміногенної ситуації у віддалених районах міста.

Олександр Іваницький, депутат Одеської міської ради

Сегодня, один из основных наших вопросов — это вопросы безопасности на наших округах, зачастую удаленных округах. У нас стартовал экспериментальный проект и он уже согласован на всех этапах. Мы будем, на наших удаленных округах открывать так называемые полицейские станции. Это проект, в котором будут находиться и постоянно дежурить два офицера полиции круглосуточно, где будет заезжать дежурный автомобиль патрульно-постовой службы, которые будут патрулировать непосредственно те микрорайоны, которые у нас являются отдаленными.

Органи самоорганізації сьогодні є унікальними інструментами взаємодопомоги.

І саме від їх ефективної діяльності залежить успішність реалізації важливих інфраструктурних проектів, запланованих у місті найближчим часом.

Комментарии закрыты