18 травня в День сім’ї в центрі Одеси проходив «Сімейний фестиваль».  В рамках якого відбувся і марш за традиційні сімейні цінності. Його учасники впевнені: родина — це джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Як це відбувалося, далі в сюжеті.

18 травня в Одесі відбувся марш за традиційні сімейні цінності. На ньому зібралися представники духовенства, громадських організацій, містяни. Учасники акції пройшли ходою від Грецької площі через Дерибасівську до пам’ятника Дюку де Рішельє. Багато людей несли плакати і скандували гасла на підтримку сімейних цінностей «Мама, тато, я — щаслива сім’я».

 Олександр Чернега, керівник ГО «Україна — це я!»

 

Девиз у нас один, как священнослужители говорят, что девиз написан в библии за семейные ценности, вот это главное. Мы сейчас не пропагандируем одних и вторых мы за семейные ценности как написано в святом писании, должно быть папа, мама и я

 Абгар Глчян, духовний пастир вірмен Одеси і Одеської області

 

То что вы видите, вот эти люди — это семья. Это большая семья в городе Одессе, здесь мы все равные, здесь мы все представители разных вероисповиданий и разных конфесий, но нас связывает одно, мы будем продолжать защищать наши ценности и есть вещи, которые не меняются и не имеет значение на дворе какой год или какой век

У марші взяли участь близько 1000 осіб.  Він проходить уже п’ятий рік поспіль. Його головна мета, за словами організаторів,  — встати на захист сім’ї та шлюбу, як союзу чоловіка і жінки, який відповідає Божому велінню і природі людини.

 

Комментарии закрыты