23 серпня в Одеському театрі опери і балету пройшли урочистості з нагоди 27-ої річниці Незалежності України. На заході були присутні представники місцевої влади і духовенства. Кожен, хто брав слово на сцені, наголосив: з кожним роком День незалежності набуває нового, більш об’ємного значення для кожного українця.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Подивіться на свого сусіда. Подивіться навколо. Ми всі різні — і саме в цьому наша сила. У кожного з нас своя місія. Хтось виховує дітей, хтось будує, лікує, захищає, прославляє державу. Усе це — прояв любові до України. Повторюю: ми всі різні, але єдині.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

І я хотів особливо відзначити, що саме останніми роками національна ідея перестала бути чимось примарним. Ми знаємо не з чуток, що в різні часи вона використовувалась як перепустка у велику політику, майданчик для піару. Але сьогодні національна ідея має глибокий і потужний фундамент, на якому піар і політика не виживають. Сьогодні вона полягає в створенні рівноправного союзу вільних громадян, об’єднаних європейськими цінностями.

Представники міської та обласної влади вручали присутнім на заході нагороди — не лише від власного імені, а й згідно з наказами Президента України та Кабінету міністрів. Нагороджені були військові і журналісти, діячі культури, педагоги, працівники всіх можливих галузей.

Роман Шварцман, Асоціація євреїв-колишніх в’язнів гетто і концтаборів

Господь Бог оставил меня в живых для того, чтобы я сегодня мог здесь принимать такую большую награду. Я очень благодарен Украине, моей стране, которая сегодня развивается — независимое, демократическое государство. И то, что Шварцман Рувим здесь, на такой сцене, принимает такую высокую награду, это только подтверждение толерантности, демократичности нашего государства, нашей Украины.

Сергій Братчук, військовий журналіст

І мені хотілося б побажати сьогодні кожному, хто знаходиться в цій залі, щоб ви передали своїм друзям, сусідам, близьким, що все не даремно. Дякую за те, що оцінили мій дуже скромний внесок в інформаційну протидію російській агресії. І ви знаєте, про що мрію, коли стою на цій сцені? Що незабаром — хай це буде наступний День Незалежності — з цієї сцени ми всі скажемо: «Слава Україні. Ми перемогли».

Комментарии закрыты