1 травня: День праці в країнах світу

Історія святкування 1 травня налічує вже понад 120 років. Довгий час Першотравень був саме символом революції і мав політичне забарвлення. Поступово цей контекст загубився, хоча і сьогодні свято не обходиться без акцій і мітингів. 1 травня офіційно відзначають як національне свято у 88 країнах світу, кожна з яких має свої особливі традиції.

Стічні води: нове чорне золото

Використовувати побутові, сільськогосподарські і промислові стічні води, які кожного дня викидають в довколишнє середовище, не як проблему, а як цінний ресурс. Саме такій темі присвячений новий доклад ООН під патронажем ЮНЕСКО. У світі, де попит на прісноводні ресурси постійно росте, а обмежені водні ресурси зазнають все більше навантаження, через поліпшення очищення звичайних стічних вод, ситуація з питною водою може кардинально змінитися на краще.

Задля безпеки громадян в Одесі поліція працює у посиленому режимі

Під час патрулювання території міста поліцейськими в районі Куликового поля було виявлено рюкзак з вибухівкою. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки.

Основна задача поліції — забезпечити максимальну безпеку громадян

Загалом, 1 та 2 травня вулиці міста патрулюють більше трьох тисяч бійців Національної гвардії та поліції. Основна увага правоохоронців направлена на центральну частину міста, Куликове поле та Соборну площу, аби не допустити сутичок та провокацій під час проведення масових заходів. Після проведення наради із заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим, начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Ігор Бабич на Куликовому полі провів інструктаж керівників всіх силових структур та підрозділів, які будуть нести службу по забезпеченню публічної безпеки та порядку.

Комментарии закрыты