Дитячий садок: капітальний ремонт

У дошкільному закладі № 28, що знаходиться за адресою: Чорноморського козацтва, 14\1 , відбулося велике свято — відкриття після капітального ремонту. Результати виконаних робіт в дитсадку проінспектував мер Геннадій Труханов.

Посвята в студенти — Академія харчових технологій

Перше вересня є знаковим днем не лише для школярів, але й для студентів. Особливо для тих, хто робить перший крок у студентське життя. Так в День знань в Одеській національній академії харчових технологій відбулась урочиста посвята в студенти.

Охорона порядку на День Міста: поліція працюватиме у посиленому режимі

На День міста одеські правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. Всього для забезпечення громадського порядку буде задіяно 750 поліцейських, але правоохоронці з інших міст залучатися не будуть. Про це стало відомо під час брифінгу в ГУ НП в Одеській області. Заступник начальника обласної поліції Сергій Махотін розповів, що вони розраховують на присутність на святкуванні приблизно 100 тис осіб. У зв’язку з цим за наказом Нацполіціі правоохоронці виробили певну схему забезпечення громадського порядку, в яку входить обмеження руху автотранспорту в центрі міста і наявність фільтраційних пунктів. Також в місті встановлять 10 фільтраційно-пропускних пунктів, де правоохоронці з металошукачами будуть перевіряти перехожих на наявність зброї та вибухових речовин.

Тижнева глава Кі Теце — перемогти з самого початку

З 613-ти заповідей Тори 74 містяться в розділі «Кі ТецЕ». Глава так названа по першому слову першої фрази: «Коли ти вийдеш на війну на ворогів своїх ..». «Коли вийдеш» на івриті — кі тецЕ. В кінці попередньої глави говорилося про те, що війна — це і є людське життя, війна між двома людськими схильностями, до добра і зла. У глобальному сенсі перемога добра над злом у світі, де існує свобода вибору, — це і є мета всього Творіння. Чому навчає тижнева глава Тори Кі ТецЕ?

Комментарии закрыты